“Weekend”

Karczma pod Niedźwiedziem
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie dobre, dość duże porcje. Polecam pstrąga, bardzo dobrze przygotowany. Niestety trzeba się długo naczekać na te dobroci.

Dziękujemy, krystel32

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie, ogromne porcje, miła obsługa. Można brać mniejsze porcje za częściowo obniżona cenę - świetny pomysł, zwłaszcza, że wybór potraw tak duży, że trudno się zdecydować "zupa czy drugie?". Zupy rewelacyjne zwłaszcza grzybowa. I świetne placki ziemniaczane z pieca.
Jedliśmy tam w drodze na wakacje na Słowacji i postanowiliśmy zjeść też wracając. Jednak w weekend czas oczekiwania na danie główne wynosił prawie godzinę i wszystkie miejsca pozajmowane. Cóż, świadczy to tylko o tym, że innym też smakowało dlatego tam jedli:-)

Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Porcje mega duże, mięsa idealnie wypieczone, wysmażone i soczyste - zrobione w punkt! Żeberka składały się w 90% z mięsa, kotlet gruby na dwa palce i genialny przekładaniec (oscypek na boczku, a to wszystko na dużym soczystym kawałku mięcha). Do tego bardzo miła i bardzo zorientowana kelnerka. Polecam!!!!

Dziękujemy, blaszanypinokio
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo mila obsługa, oscypek w boczku i żeberka bardzo dobre ale...pierogi z mięsem pływały w tłuszczu - ok może to kwestia gustu - ale brak mydła w toalecie już nie jest. Generalnie na przejazdowy obiad na raz może być ale to tyle.

Dziękujemy, roberttU8470VV
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, solidne porcje, smacznie. Ładny wystrój i super plac zabaw dla dzieci. Polecam.

Dziękujemy, Przemek1979bratyslaw

Karczma pod Niedźwiedziem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Węgierska Górka, Województwo śląskie
Milówka, Województwo śląskie

Węgierska Górka, Województwo śląskie
Istebna, Województwo śląskie

Cisiec, Województwo śląskie
Milówka, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma pod Niedźwiedziem? Podziel się wrażeniami!