Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w spokojnej okolicy, pokój czysty, przestronny. Basen, sauny, grota solnai spa w sam raz na niepogodę. Jedzenie wyśmienite, śniadania obfite. Od wyboru do koloru, co kto lubi. Polecam na wypoczynek i bazę wypadową w góry.

Dziękujemy, dorotap963
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Hotel ma same zalety. Piękne położenie, przemiłych pracowników, świetną infrastrukturę i dobrą kuchnię. Warto skorzystać z wiedzy i profesjonalizmu pani kosmetolog, w jej rękach każdy poczuje się jak gość specjalny.

Dziękuję za wspaniały weekend i już nie mogę doczekać się kolejnego pobytu.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, mkitekpl
Zrecenzowano: 10 maja 2019

Bardzo przyjemny hotel, z dala od zgiełku. Obok hotelu płynie rzeczka, słychać jej szum w pokoju (przy otwartym oknie), co bardzo odpręża i zdecydowanie pasuje do nazwy hotelu. Pokoje duże, czyste, komfortowo urządzone, bardzo wygodne. Obsługa bardzo miła, szczególnie Panie w recepcji. Polecam ogród z placem zabaw z tyłu budynku. Jedzenie smaczne. Na śniadanie spory wybór dań. Polecam również skorzystać z innym posiłków restauracji. Ceny bardzo przyzwoite, a jedzenie pyszne.
Gorąco polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi, z powodu wielu atrakcji (nawet gdy pada) i wszystkim którzy chcą odpocząć na łonie przyrody

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Jagoda K
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019

Hotel zlokalizowany w cichej okolicy, mają miejsca parkingowe. Pokój ładny i czysty, łazienka ładna i przestronna. W pokoju można przygotować sobie herbatę lub kawę. Hotel posiada własną restaurację, w której serwują smaczne posiłki w przystępnych cenach. W hotelu jest basen, sauna, grota solna dla gość w cenie pokoju oraz sala zabaw (bilard, pingpong, piłkarzyki, duży ekran) zabiegi SPA są dostępne ale tylko jeśli się je zarezerwuje wcześniej (ok. 2 tygodnie wcześniej).
W weekendy czasami na basenie i w saunie może być ciasno.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Worfird
Zrecenzowano: 11 marca 2019

Hotel pieknie położony, posiada własny parking. Pokoje dość duże, ładnie urządzone, piekna, nowoczesna łazienka. Na uwagę zasługuje rewelacyjne spa-zarówno basen/sauna/grota jak i usługi. Restauracja serwuje pyszne i urozmaicone sniadania, a warto tez zjesc tam obiad-pieknie podane i mega smaczne. Polecam!

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi