Zrecenzowano: 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam tam na weselu bardzo ładna sala, z pięknym dużym lustrem. Stoły ułożone aby zostało dużo miejsca dla tańczących gości. Bardzo dobre jedzenie, piękny duży ogród, nic dodać nic ująć, myśle ze jeden z lepszych lokali na wesele na terenie naszej gminy

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Marta N
Zrecenzowano: 4 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel na pierwszy rzut oka bardzo przyjemny. Zadbany, miła obsługa i wydaje się być przytulny.

Niestety jak na porę zimową ze zdecydowanie minusowymi temperaturami było po prostu zimno. Mimo ciepłych grzejników w pokoju było chłodno. Od strony okien "ciągnęło", a podłoga w łazience była bardzo zimna.

Pokój sam w sobie był przyjemny choć był zdecydowanie za ciemny - wymiana żarówek na mocniejsze zmieniłaby wiele

Pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby w pokoju zabaw dla dzieci nie było wykładziny. A ściany były puste. Zabawek sporo, ale znowu problem z ciepłem, a raczej jego brakiem. Podłoga, na której bawią się dzieci - lodowata.

Plusem jest to, że obok pokoju zabaw dla dzieci jest sala dla dorosłych z tv, piłkarzykami, bilardem i tenisem stołowym. Duży plus. Choć znowu zimno.

Wygrywają możliwością zarezerwowania na wyłączność pomieszczenia SPA z jacuzzi i sauną na 1h. Można spędzić tam relaksującą randkę ale... podłoga zimna okropnie i saunę trzeba na prawdę dobrze nagrzać.

Na zewnątrz jest plac zabaw dla dzieci i basen - czynne latem.

Śniadania smaczne.

Generalnie hotel z potencjałem - zdecydowanie lepiej na lato niż zimę.

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, Gosia K
Zrecenzowano: 31 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jeżeli kupujesz nocleg z pakietami lepiej dopytaj co jest w pakiecie bo możesz się grubo zdziwić na każdym kroku oferta pakietowa jest posciemniana. Kupując bała sylwestrowy spodziewaj się ze wylądujesz w widzie albo w piwnicy oferta jest tak napisana abyś się naciął na oszukane kwoty. Nic w ofercie nie pokrywa się z rzeczywistością kupując pakiet sylwestrowy ładujesz w sal śniadaniowej albo w kuchni albo w miejscu gdzie ludzie grają w ping ponga . Obsługa biletu fatalna . Kierownik nawet jak masz problem rozkłada ręce to nie jego problem . Kompletne niezadowolenie z pakietu sylwestrowego . Wszystko zrobione tylko po to aby wyciągnąć jak najwiecej na nic

Termin pobytu: grudzień 2017
1  Dziękujemy, Dawid K
Zrecenzowano: 8 marca 2016

Bardzo dobry, godny polecenia Hotel z przemiłą obsługą, czystym wnętrzem gdzie bardzo miło się odpoczywa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa Hotelu. Dziękujemy za luksusy jakie spotkały nas u Państwa!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój 2 osobowy lux bardzo przytulny
Termin pobytu: styczeń 2016
1  Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano: 7 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja, miła obsługa, czyste i komfortowe pokoje, duża łazienka, smaczne posiłki. Do dyspozycji gości strefa relaksu i pokój zabaw. Doskonałe miejsce na wypoczynek oraz spotkania biznesowe. Szybki dojazd drogą ekspresową S69. Polecam!

Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, ToQwe