Węgierska Górka

“Nigdy więcej”
Karczma Pod Barania — recenzja

Karczma Pod Barania
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Z natury nie piszę, bo każdy ma swoje oczekiwania, ale po kelnerkę wysłalismy synka, bo panie miłe młode, szybko biegające, oprócz niemieckiej rodziny nie widziały nikogo, a sorry jeszcze Facebook. Przestrzegam, OSTRZEGAM, bo jednak wydajemy pieniądze, a czasem lepiej iść na pizzę.
1. Czas oczekiwania, po przypomnieniu o sobie, na kawę, sok z butelki, 2 lemoniady 30minut, sorry jeszcze piwko, małe, ale może ma znaczenie
2. Zupa po godzinie, przypomnieliśmy się ponownie, pomidorowa pyszna, kwaśnica też dobra, jedynie czas....
3. Drugie danie po 1.40 minut, placek, specjalność zakładowa, stare sine ciasto z dużym dodatkiem mąki ziemniaczanej grubość 0,5cm, kotlet schabowy 0,3cm bez panierki(bo ona daje 1cm), golonka zapeklowana stanowczo za bardzo za dużo soli, kapusta zasmażana na oleju czy czymś podgrzana, bez smaku, przypalona. I wszystko to może przeszłoby bez echa gdyby nie czas. NIECH MI NIKT NIE ODPISUJE, ŻE CZAS OCZEKIWANIA JEST NA PIERWSZEJ STRONIE KARTY, NIKT PRZY NAS NIE DOSTAŁ ŻADNEGO JEDZENIA,

2  Dziękujemy, Kasia L

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Super wystrój, przemiła obsługa. Byliśmy grupą i wszystko smakowało ale też bez szału. Na początku czekacz - smalczyk z chlebem. Kwaśnica całkiem dobra. Placki ziemniaczane niezłe - plus to nie były tłuste - pieczone na blasze a nie w głębokim tłuszczu choć to też smak już inny. Porcje wystarczające. Trzeba trochę poczekać ale warto. Ogólnie polecam

1  Dziękujemy, MoniaOla
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powrót po roku i wiele rozczarowanie. Sala prawie pusta a i tak musieliśmy czekać godzinę na główne danie. Obsługa nie kumata, inne osoby później zamawialy a i tak wcześniej dostały zamówienie. Przykro bo wspomnienia ucierpiały.

1  Dziękujemy, mamut04
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedynym minusem jest konieczność poczekania na podanie dania - ok. 30 minut. Ale warto!!! Rewelacyjne jedzenie - świeże i pyszne. Nawet mój syn zniecierpliwiony czekaniem i marudny z głodu, po obiedzie stwierdził, że warto było czekać. POLECAM

Dziękujemy, RadoslavMalk
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przystępne ceny, bardzo dobre jedzenie i Mila obsługa. Koryto dla dwojga spokojnie wystarczy dla 4 osób! :)

Dziękujemy, 156el_bietas

Karczma Pod Barania — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Węgierska Górka, Województwo śląskie
Milówka, Województwo śląskie

Węgierska Górka, Województwo śląskie
Cisiec, Województwo śląskie

Istebna, Województwo śląskie
Żywiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Pod Barania? Podziel się wrażeniami!