“Nie było nam dane spróbować tutejszych specjałów”
Restauracja Gilera — recenzja

Restauracja Gilera
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Nie ocenię tutejszych dań, bo nie miałem możliwości ich spróbować. Chcieliśmy usiąść na tarasie. Sympatyczna skądinąd kelnerka, na pytanie o możliwość zjedzenia obiadu na tarasie, wyjaśniła, że nie ma problemu, poda tylko kartę. I to był koniec naszych kontaktów z obsługą restauracji. Czekaliśmy przy stoliku 15 minut, uznając taki czas za wystarczający na pojawienie się choćby kelnera z kartą. Nie doczekaliśmy się...

Dziękujemy, Jacek_Kuczowic

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Zorganizowaliśmy tutaj wesele i to był najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać. Organizacja od pierwszego spotkania aż po ostatnie na najwyższym poziomie. Pani Marta cudowna kobieta! Jedzenia było bardzo dużo, gościom wszystko smakowało natomiast nasze serce skradł tort Szefa Kuchni. Wersja tortu na brownie z karmelem i czarnym bzem to strzał w 10! Wnętrze restauracji jest proste a zarazem eleganckie z przepięknym widokiem na wodę. Wystrój stołów w kolorze granatowym wyglądał wyjątkowo. Z całego serca dziękujemy! I po prostu polecamy Gilere, a na wesele już na pewno!
Kamila i Seweryn

1  Dziękujemy, Kamila M
Zrecenzowano 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzoooo smaczne jedzonko i jeszcze lepsza obsługa ;) wystrój i lokalizacja idealne na wiosenny wieczór taki jak dziś :)
Na zdjęciu gnocchi i policzki wołowe pozdrawiamy

Dziękujemy, Ewa C
Zrecenzowano 6 maja 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić ta restauracje po wielu wizytach Gilera rozwija się coraz bardziej na plus.
Co za tym idzie wystrój jak i atmosfera w super klimacie. Kelnerzy jak i kucharze pracują chyba z powołania co widać po etyce przyjmowanych zamówień i podejściu do klienta. Kucharze potrafią z dań robić dzieła sztuki co będę więcej opowiadać polecam się przekonać osobiście ;)

Dziękujemy, Mszera
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona w malowniczym miejscu, ze świetnym jedzeniem i obsługą. Dedykowane miejsce dla maluchów. Całość godna polecenia zarówno na obiad z rodziną jak i imprezę okolicznościową.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Mareklipinski

Restauracja Gilera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chorzów, Województwo śląskie
Chorzów, Województwo śląskie

Świętochłowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Gilera? Podziel się wrażeniami!