Skoczów

“Wysoki poziom”
Bistro Szara Reneta — recenzja

Bistro Szara Reneta
Nr 1 wśród 9 Restauracje (Skoczów)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny wybraliśmy się do Szarej Renety na niedzielny obiad. Tatar był wyśmienity, chłodnik bardzo dobry, makaron z krewetkami super, ponadto znakomity burger i lody. Wszystko świeże, przyrządzone ze smakiem i wyglądające atrakcyjnie!

To miejsce to prawdziwa perełka!

Dziękujemy, szymonp705

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

W oczekiwaniu na realizację zamówienia, która nie była w dzisiejszym dniu zbyt szybka, skusiłam się na uwielbiany przez mnie Aperol spritz, który w wydaniu Bistro okazał się niestety najgorszym jaki piłam - proporcja lodu do Aperol, Prosecco i wody nie do przyjęcia. Dania główne dobre, ale bez porywów, za to b. dobre lody chałwowe. Ogólnie z jedzenia można być zadowolonym, niestety wytworzona przez obsługę atmosfera ciągłego poszukiwanie tego kto i co zamawiał całkowicie popsuła czas spędzony w Bistro

Dziękujemy, dyk197
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite doznanie kulinarne! Ale nie ma sie czemu dziwić jak szefem jest tak wyśmienita i znana osobowość świata kuchni... to nie bistro lecz topowa restauracja:-)

Dziękujemy, 172kar000
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Risotto z prawdziwkami oblane naokoło oliwą o tak magicznym kolorze zieleni... takiego jeszcze nie widzialem... podobno wytlaczają na miejscu...SZACUNEK NAJWIĘKSZY BRAWO

Dziękujemy, FrequentFlier765697
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Finezyjne wykonanie i staranne podanie. Jedyne takie miejsce na Śląsku Cieszyńskim. Właściciel a zarazem szef kuchni to prawdziwy pasjonat. Zakochałam się w tatarze wołowym i własnej produkcji pieczywie! <3

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 724igas

Bistro Szara Reneta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Górki Wielkie, Województwo śląskie
Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bistro Szara Reneta? Podziel się wrażeniami!