Skoczów

“Koneser restauracji Vege 💕”

VEGETOTU kuchnia roślinna
Nr 3 wśród 9 Restauracje (Skoczów)
Opis: JEDZENIE MA ZNACZENIE to główna idea jaka przyświecała nam tworząc przestrzeń, w której choć na chwilę zechcesz się zatrzymać, odpocząć, czy też spotkać z przyjaciółmi. VEGE kuchnia roślinna – miejsce, w którym możesz delektować się komponowanymi przez nas posiłkami kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Do tego warsztaty, spotkania, prelekcje na temat zdrowego stylu życia. Nasza przestrzeń wypełniona jest również muzyką przy której możesz odpocząć, naładować swoje wewnętrzne baterie i zebrać siły do dalszego działania. To jest nasza odpowiedź na dzisiejszy, zaganiany świat… to jest nasza wizja.

Dania kolorowe ładnie podane, wszystko pyszne, dobrze dobrane składniki i sosy(tak że nic nie jest suche) Dobra cena, na pewno wrócę pokosztować więcej opcji menu!

Dziękujemy, Natalala3

Zrecenzowano 23 lipca 2019

czasami niesamowite rzeczy są na wyciągnięcie ręki, choć o tym nie wiemy. tak było w przypadku tej restauracji, którą codziennie mijałam w drodze do pracy. pyszna niespodzianka. gorąco polecam. bardzo smaczna kuchnia.

Dziękujemy, alicjazkrainyczarow
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie przyrządzone posiłki o ciekawym, starannie dobranym składzie. Wegańskie ciasta i specjały. Wszystko w niskich cenach. Do tego miła obsługa :)

Dziękujemy, 724igas
Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce, przepyszne jedzonko i profesjonalna obsługa. Kiedy z mężem odkryliśmy Vegetotu, zaczęliśmy regularnie wpadać tu na obiady. Porcje są naprawdę spore i każdego dnia coś innego ale zawsze niepowtarzalnie dobrego i smacznego. Nawet nasz dwuletni syn niejadek wcina zupki. Bardzo gorąco polecam!

Dziękujemy, Julia G
Zrecenzowano 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdrowa i bardzo dobra kuchnia, ciekawe nowe smaki, zaskakujące połączenia produktów oraz przemiła właścicielka gwarantują wspaniałe wrażenia smakowe i pełne brzuszki:)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, IwonaZwierzch

VEGETOTU kuchnia roślinna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Górki Wielkie, Województwo śląskie

Ustroń, Województwo śląskie
Skoczów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w VEGETOTU kuchnia roślinna? Podziel się wrażeniami!