“Przereklamowany ”
Gościniec Rajec — recenzja

Gościniec Rajec
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Rajcza)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dojazd do lokalu nie należy do najłatwiejszych. Obsluga średnio zainteresowana gośćmi mimo zajętych 3 stolików. Zupa kurkowa bardzo dobra chociaż paluszek chlebowy niesamowicie twardy. Makaron z łososiem składał się z ogromnej patelni wypełnionej niezbyt smacznym makaronem rurki, kawałeczków suszonych pomidorów i kilku liści szpinaku. Na tym położony był kawałek łososia. Nie tego się spodziewałam. Zamiast jakiegoś sosu duża ilość oliwy. Placek gruzinski to po prostu mięso mielone zapiekane w cieście do pizzy. Do tego sos czosnkowy do pizzy. Makaron dla dzieci podany w małej miseczce - brak szans by ostygł. Oprócz wspomnianej na początku zupy polecam lemoniade arbuzowa. I tyle. Pomysł na dania fajny, kuchnia gruzinska brzmi interesująco ale jakoś zabrakło pasji/smaku. Kącik dla dzieci w lokalu i na świeżym powietrzu wymaga posprzątania/odnowienia.

Dziękujemy, rzukosoczek

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Menu krótkie, ale wystarczające. Dwie zupy: harira i krem z kurek - obie doskonale. Placek gruziński z mielonym mięsem- polecam, oznaczony jako danie ostre, ale uważam że było lekko pikantne, więc można brać bez obaw. Ogromna porcja grilowanego kurczaka I doskonale podplomyki podane z suszonymi pomidorami i oliwkami. Dla mnie doskonała uczta, bo uwielbiam takie smaki. Córki zjadły pizzę (grecką) i też były zadowolone. Nie czekaliśmy długo, obsługa sprawna. Polecam. Doskonale miejsce na mapie Beskidów i na pewno w Rajczy

Dziękujemy, Aleksandra V
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, jednak jakość obsługi zniechęca do ponownej wizyty. Jestem w stanie zrozumieć, że w godzinach szczytu ilość klientów przekracza  Państwa możliwości "ilościowe", tak bywa w wielu restauracjach. Ale w tychże restauracjach obsługa nadal traktuje klientów z szacunkiem, w niektórych nawet z uśmiechem. U Państwa najpierw przez 20 min byliśmy traktowani jak powietrze - mimo, że wcześniej wskazano mam stolik, a później czuliśmy się jak intruzi. Gdy zapytaliśmy, czy możemy zostać obsłużeni usłyszeliśmy - za 5 min, jeszcze mam inne stoliki, potem - muszę roznieść napoje! Zamówienie składalismy z ulotki znalezionej pod stolikiem, (co kelnerka widziała) nawet nie wiedzieliśmy, że są karty - a szkoda, bo przy płaceniu rachunku ceny tych samych dań okazały się w karcie inne. Najpierw dostaliśmy dania, o doniesienie zamówionego picia trzeba było się dopominać. Brak szklanek (piwo postawione w butelce), brak rurek - mimo, że przy składaniu zamówienia o to zapytałam. Zero uśmiechu, zero zainteresowania... Czy naprawdę "duży ruch" to wystarczające tłumaczenie...? Czy to jednak brak szacunku, dobrej organizacji (kilkukrotnie mijane brudne naczynia) i pasji - za wyjątkiem kucharza, któremu bardzo dziękuję za wyśmienite dania!
Szkoda, że podane w tak niemiły sposób...

Dziękujemy, PANNAANNA5
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Wpadliśmy dwa razy i za każdym razem trafiliśmy idealnie - niezła pizza (zawyżone wymiary) :) super placek gruziński. Jedna gwiazdka mniej za frytki - strasznie wysmażone - reszta OK

Dziękujemy, Marcus_Kaz
Zrecenzowano 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie na co dzienny posiłek, ale na pewno nie na niedzielny obiad czy aby zaprosić znajomych.
Podpłomyki smaczne:)
Makaron Sheldon nie smaczny, makaron tani z paczki, kurczak niedoprawiony, smakował jak dorzucony do potrawy na końcu. Sos śmietanowy, kilka kurek, brak przypraw, ziół...
Zupka marokańska smaczna, ale jak dla mnie za mało przyprawiona.
Kubdari z kurczakiem smaczne. Sos pomidorowo-imbirowy całkiem smaczny. Robi całą potrawę.
Reasumując- smacznie ale bez wow. Z chęcią spróbowałabym innych dań z kuchni marokańskiej czy gruzińskiej.

Termin wizyty: marzec 2019

Milówka, Województwo śląskie
Węgierska Górka, Województwo śląskie

Istebna, Województwo śląskie
Istebna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Gościniec Rajec? Podziel się wrażeniami!