“Polecam”
Gościniec Rajec — recenzja

Gościniec Rajec
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Rajcza)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Menu krótkie, ale wystarczające. Dwie zupy: harira i krem z kurek - obie doskonale. Placek gruziński z mielonym mięsem- polecam, oznaczony jako danie ostre, ale uważam że było lekko pikantne, więc można brać bez obaw. Ogromna porcja grilowanego kurczaka I doskonale podplomyki podane z suszonymi pomidorami i oliwkami. Dla mnie doskonała uczta, bo uwielbiam takie smaki. Córki zjadły pizzę (grecką) i też były zadowolone. Nie czekaliśmy długo, obsługa sprawna. Polecam. Doskonale miejsce na mapie Beskidów i na pewno w Rajczy

Dziękujemy, Aleksandra V

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, jednak jakość obsługi zniechęca do ponownej wizyty. Jestem w stanie zrozumieć, że w godzinach szczytu ilość klientów przekracza  Państwa możliwości "ilościowe", tak bywa w wielu restauracjach. Ale w tychże restauracjach obsługa nadal traktuje klientów z szacunkiem, w niektórych nawet z uśmiechem. U Państwa najpierw przez 20 min byliśmy traktowani jak powietrze - mimo, że wcześniej wskazano mam stolik, a później czuliśmy się jak intruzi. Gdy zapytaliśmy, czy możemy zostać obsłużeni usłyszeliśmy - za 5 min, jeszcze mam inne stoliki, potem - muszę roznieść napoje! Zamówienie składalismy z ulotki znalezionej pod stolikiem, (co kelnerka widziała) nawet nie wiedzieliśmy, że są karty - a szkoda, bo przy płaceniu rachunku ceny tych samych dań okazały się w karcie inne. Najpierw dostaliśmy dania, o doniesienie zamówionego picia trzeba było się dopominać. Brak szklanek (piwo postawione w butelce), brak rurek - mimo, że przy składaniu zamówienia o to zapytałam. Zero uśmiechu, zero zainteresowania... Czy naprawdę "duży ruch" to wystarczające tłumaczenie...? Czy to jednak brak szacunku, dobrej organizacji (kilkukrotnie mijane brudne naczynia) i pasji - za wyjątkiem kucharza, któremu bardzo dziękuję za wyśmienite dania!
Szkoda, że podane w tak niemiły sposób...

Dziękujemy, PANNAANNA5
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Wpadliśmy dwa razy i za każdym razem trafiliśmy idealnie - niezła pizza (zawyżone wymiary) :) super placek gruziński. Jedna gwiazdka mniej za frytki - strasznie wysmażone - reszta OK

Dziękujemy, Marcus_Kaz
Zrecenzowano 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie na co dzienny posiłek, ale na pewno nie na niedzielny obiad czy aby zaprosić znajomych.
Podpłomyki smaczne:)
Makaron Sheldon nie smaczny, makaron tani z paczki, kurczak niedoprawiony, smakował jak dorzucony do potrawy na końcu. Sos śmietanowy, kilka kurek, brak przypraw, ziół...
Zupka marokańska smaczna, ale jak dla mnie za mało przyprawiona.
Kubdari z kurczakiem smaczne. Sos pomidorowo-imbirowy całkiem smaczny. Robi całą potrawę.
Reasumując- smacznie ale bez wow. Z chęcią spróbowałabym innych dań z kuchni marokańskiej czy gruzińskiej.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 622elizam
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Karta dań dosyć krótka, jednak treściwa. Dania marokańskie i gruzińskie, bardzo smacznie przyrządzone. Wyśmienita zupa Harira, smaczna Kofta - polecam z podpłomykiem. Żona zamówiła haczapuri i mimo, że to nie jej klimaty zjadła ze smakiem do końca. Syn zamówił makaron a'la Sheldon i Booker i stwierdził, że to jeden ze smaczniejszych jakie jadł ever . Obsługa bardzo miła. Mam nadzieję, że również dla Was wizyta będzie miłym zaskoczeniem.

Termin wizyty: luty 2019

Milówka, Województwo śląskie
Węgierska Górka, Województwo śląskie

Istebna, Województwo śląskie
Istebna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Gościniec Rajec? Podziel się wrażeniami!