“Bardzo średnio”
Klaps Bar — recenzja

Klaps Bar
Zamów online
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Radzionków)

Zacznę od pozytywów: ładny, zadbany i przestronny lokal, składniki świeże, pyszne frytki. No ale na tym koniec. Obsługa kompletnie nie panująca nad salą. Na zamówienie czekaliśmy 35 minut, po czym pani kelnerka zaniosła je do innego stolika (gości, którzy dopiero co przyszli). Na moją uwagę że zamawialiśmy wcześniej pani wróciła z zamówieniem do kuchni. Tak sobie jeszcze trochę pochodziła i w końcu przyniosła je nam. Nie było zimne, ale ciepłe też nie. Nikt nie zapytał nas o stopień wysmażenia mięsa, które okazało się być wysuszone na wiór. Dodatki smaczne, ale bardzo ubogo: plasterek pomidora i plasterek ogórka. Bułka sucha i twarda, pewnie gdyby zamówienie było ciepłe byłaby dobra. Sosów mało, co w połączeniu z bułą, przesmażoną wołowiną i małą ilością dodatków sprawia że jest po prostu sucho. Mąż zamówił wersję ostrą, która okazała się być piekielnie ostra. Mężowi smakowało, ale przy zamawianiu takich potraw obsługa powinna zwrócić na tę ekstremalną ostrość uwagę, więc po raz kolejny minus. Na plus świeżość składników i czystość. Nie było źle, ale my nie wrócimy.

Dziękujemy, Pieczyste

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie. Niestety obsługa nie jest przygotowana do obsługi zamówień. Samo jedzenie jest przepyszne i to powoduje pozytywne emocje. Bardzo, bardzo powoli kelnerki obsługują gości.

Dziękujemy, abcoabco
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajnie urządzone pomieszczenia na piętrze kamienicy. Urządzone w klimacie filmowym /postery reklamowe, zajawki filmów na ekranie/.
Duży wybór burgerów. Ciekawa oferta sezonowa ale...
-mało charakterystyczne sosy - niby jest kolor i ciekawa nazwa ale smaku niewiele
-dużo dodatków, część słabej jakości
-ciekawostka-w jednym burgerze mięso było doprawione a w drugim nie.
-porcja duża, cena wysoka ale do przyjęcia /pod warunkiem, że poprawią to co opisałem powyżej/
Ogólnie dobrze.

1  Dziękujemy, DarioMatucci
Zrecenzowano 7 maja 2019

Burgery są duże i soczyste. Wszystko idealnie skomponowane. Bułka delikatna i maślana.
Najlepszy burger jaki jadłam. :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, nalusia
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, duże porcje, klimatyczny lokal, miła obsługa. Nie ma możliwości wybrania stopnia wysmazenia mięsa

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Paweł B

Klaps Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radzionków, Województwo śląskie
Radzionków, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Klaps Bar? Podziel się wrażeniami!