“Fantastyczna!!”
Restauracja Umami — recenzja

Restauracja Umami
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Pyskowice)
Zrecenzowano 1 września 2019

Miejsce nieziemskie. Obsługa fantastyczna, pomocna i zdecydowanie pozytywna - jedzenie palce lizać i bardzo niestandardowe co na plus jest w tej restauracji. Ogród- piękny i zachwycający! Jest to miejsce do którego z pewnością będę wracać i polecam każdemu!!!

Dziękujemy, gabi228

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny lokal - restauracja. Profesjonalna obsługa. Jedzenie wspaniałe - polecam wszystkim, którzy chcą zjeść coś naprawdę pysznego.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, rafilive
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo dobra zarówno na obiad, jak i kawę. Bardzo miły i uprzejmy personel. Posiłki bardzo ładnie podane i smaczne. Ceny nie najniższe, ale to nie jest bar mleczny, tylko porządna restauracja. Duży parking. Obiekt położony na uboczu co jest plusem i minusem. Bardzo cicha i spokojna atmosfera, jednak dojazd możliwy tylko autem lub pieszo.

Dziękujemy, damians848
Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z przyjaciółmi na kolację,by odkrywać nowe smaki. Nie był to mój pierwszy raz w Umami, aczkolwiek po raz kolejny wrażenia były pozytywne. Sam wystrój bardzo spójny kolorystycznie i przyjemny dla oka, dbałość o szczegóły i ustawienie stołów w taki sposób, by zadbać o przestrzeń klientów.
Obsługa kelnerska na bardzo wysokim poziomie - kelner na wstępie zapytał czy jest nam znane aktualne menu i wręcz śpiewająco opisał mnogość smaków, na jakie możemy się natknąć, rekomendując przy tym najciekawsze z nich.
Kolacja smaczna - kozina i wieprzowina fantastycznie podane, połączenie smaków doskonale w każdym detalu. De volaille bardzo delikatny, a dorsz w tempurze chrupiący i aromatyczny.
Jednak największe wrażenie zrobiły na nas desery - kasztan z chrobotkiem (wytrawnie ale wciąż słodko), cytrynowa tarta czy malinowy mascarpone - doskonale. Przepięknie podane, tak, że sam widok sprawiał radość.

Fantastyczne miejsce, konieczne do sprawdzenia przez kulinarnych smakoszy.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, marzi147
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Witam
Ładne wejście. W środku ciekawie. Nawet trochę ekskluzywnie.
Szpik i tatar na przystawkę bez szału.
Kozina na danie główne rewelacyjna.

Desery to najmocniejsza strona tego lokalu jeżeli chodzi o kartę obowiązującą w marcu. Pięknie podane i smaczne. Próbowałem czterech deserów i wszystkie rewelacyjne.

Z informacji otrzymanych od obsługi menu zmienia się co ok. miesiąc. Obsługa na bardzo wysokim poziome.
Polecam.
Na fotce deser z maskarpone.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, _ukaszl444

Restauracja Umami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pyskowice, Województwo śląskie

Zabrze, Województwo śląskie
Pyskowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Umami ? Podziel się wrażeniami!