“Rozczarowanie”
Verde Pizzeria Caffe — recenzja

Verde Pizzeria Caffe
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Pyskowice)
Zrecenzowano 26 lipca 2020

Na podstawie opinii zdecydowaliśmy się na te pizzerię, jednak żałujemy. Pizza "cztery sery" po prostu nie była dobra. Pizza była oblana serem goudapodobnym,który przykrywał pozostałe sery, których i tak było niewiele. Mocarella niewidoczna i w smaku niewyczuwalna. Camembert i lazur widoczne ale niewyczuwalne. Kilka kawałków fety (oczywiście favity) jako jedyne łamały goudową dominację. Pizza "americana" na pierwszy rzut oka również wyglądała jak serowa. Okazało się, że szynka i pieczarki są zalane serem, który po prostu nie smakował dobrze. Po trzech kawałkach zaczęłam ściągać ser z pizzy i okazało się, że pod nim jest niewiele szynki i śladowe ilości pieczarek. Ciasto raczej grube, puszyste, ale w smaku przypominało bardziej naleśnik, niż ciasto pizzy. Od spodu całkowicie białe, niewypieczone albo mało spieczone. Dla osób lubiących się najeść pewnie jest super, ale dla tych, którzy chcą zjeść i czuć dobre składniki - nie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2020
Dziękujemy, 467aleksandral

Zrecenzowano 12 marca 2020

Pyszna pizza, fajne miejsce, obsługa pomocna, na samym rynku, miłym zaskoczeniem była sala znajdująca się na dole. Bomba

Termin wizyty: marzec 2020
1  Dziękujemy, 693mareko
Zrecenzowano 27 lutego 2020

Byłam z chlopakiem i bardzo mi sie podobło . mielismy stolik na dole i było narawde romatycznie ..
Polecam to miejsce nie tylko na walentynki :))))

Termin wizyty: luty 2020
1  Dziękujemy, kiniar2020
Zrecenzowano 13 lutego 2020

Miła obsługa, życzliwa dla klienta, pizza mi bardzo smakowała, na pewno wrócę, gdy będę w okolicy. Polecam także pyszną kawę, oraz spacer po Pyskowicach

Termin wizyty: styczeń 2020
2  Dziękujemy, miroslaw123456
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizzeria. Jest możliwość dowozu pod wskazany adres. Ceny w porządku. Krótkie oczekiwania. Polecam

1  Dziękujemy, Dariusz L

Verde Pizzeria Caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pyskowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Verde Pizzeria Caffe? Podziel się wrażeniami!