“polecam :) :) :)”
Verde Pizzeria Caffe — recenzja

Verde Pizzeria Caffe
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Pyskowice)
Zrecenzowano 12 marca 2020

Pyszna pizza, fajne miejsce, obsługa pomocna, na samym rynku, miłym zaskoczeniem była sala znajdująca się na dole. Bomba

Termin wizyty: marzec 2020
1  Dziękujemy, 693mareko

Zrecenzowano 27 lutego 2020

Byłam z chlopakiem i bardzo mi sie podobło . mielismy stolik na dole i było narawde romatycznie ..
Polecam to miejsce nie tylko na walentynki :))))

Termin wizyty: luty 2020
1  Dziękujemy, kiniar2020
Zrecenzowano 13 lutego 2020

Miła obsługa, życzliwa dla klienta, pizza mi bardzo smakowała, na pewno wrócę, gdy będę w okolicy. Polecam także pyszną kawę, oraz spacer po Pyskowicach

Termin wizyty: styczeń 2020
2  Dziękujemy, miroslaw123456
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizzeria. Jest możliwość dowozu pod wskazany adres. Ceny w porządku. Krótkie oczekiwania. Polecam

1  Dziękujemy, Dariusz L
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobra pizza(świeże składniki i przepyszne sosy), miła obsługa i przytulny lokal. Jednym słowem bomba ! Jestem mega zadowolony.
Pozdrawiam - Ficek King Król stoku !

1  Dziękujemy, Departure497610

Verde Pizzeria Caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pyskowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Verde Pizzeria Caffe? Podziel się wrażeniami!