“Pizza smaczna”
Verde Pizzeria Caffe — recenzja

Verde Pizzeria Caffe
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Pyskowice)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizzeria. Jest możliwość dowozu pod wskazany adres. Ceny w porządku. Krótkie oczekiwania. Polecam

Dziękujemy, Dariusz L

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobra pizza(świeże składniki i przepyszne sosy), miła obsługa i przytulny lokal. Jednym słowem bomba ! Jestem mega zadowolony.
Pozdrawiam - Ficek King Król stoku !

Dziękujemy, Departure497610
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Przytulna pizzeria mieszcząca się na samym rynku w Pyskowicach z dużym letnim ogródkiem. Bardzo smaczna pizza, obsługa miła, otrzymałem w misce wodę dla psa mimo, że nawet o to nie prosiłem.

Dziękujemy, MariuszMa
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo miła atmosfera, obsługa pomocna i miła. Pizza smaczna, składniki świeże i dobrej jakości. Fajny ogródek na zewnątrz lokalu.

Dziękujemy, Grzesiek123458
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Specjalnie przyjeżdżam z Gliwic na pizzę,bo nigdzie tak pysznej pizzy nie ma,rozpływa się w ustach a do tego obsługa pełen profesjonalizm

1  Dziękujemy, Tom S

Verde Pizzeria Caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pyskowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Verde Pizzeria Caffe? Podziel się wrażeniami!