“Przytulnie i smacznie”
Verde Pizzeria Caffe — recenzja

Verde Pizzeria Caffe
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Pyskowice)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Przytulna pizzeria mieszcząca się na samym rynku w Pyskowicach z dużym letnim ogródkiem. Bardzo smaczna pizza, obsługa miła, otrzymałem w misce wodę dla psa mimo, że nawet o to nie prosiłem.

Dziękujemy, MariuszMa

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo miła atmosfera, obsługa pomocna i miła. Pizza smaczna, składniki świeże i dobrej jakości. Fajny ogródek na zewnątrz lokalu.

Dziękujemy, Grzesiek123458
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Specjalnie przyjeżdżam z Gliwic na pizzę,bo nigdzie tak pysznej pizzy nie ma,rozpływa się w ustach a do tego obsługa pełen profesjonalizm

1  Dziękujemy, Tom S
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Całej rodzinie smakowała pizza i sałatki. Wszystko było świeże i wysokiej jakości, ponadto w niskich cenach, będziemy z pewnością stałymi klientami. Polecam na obiad i kolację.

1  Dziękujemy, Maria W
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Duży wybór pizzy i pyszne sałatki. Lokal zlokalizowany przy rynku, bardzo ładna lokalizacja. Obsługa była dla nas bardzo pomocna, mimo dużego ruchu, nie czekaliśmy długo na realizację zamówienia. Zamierzamy wracać, dziękujemy. Polecamy

1  Dziękujemy, gembi m

Verde Pizzeria Caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pyskowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Verde Pizzeria Caffe? Podziel się wrażeniami!