“Zadowolona cała rodzina”
Verde Pizzeria Caffe — recenzja

Verde Pizzeria Caffe
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Pyskowice)
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Całej rodzinie smakowała pizza i sałatki. Wszystko było świeże i wysokiej jakości, ponadto w niskich cenach, będziemy z pewnością stałymi klientami. Polecam na obiad i kolację.

3  Dziękujemy, Maria W

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Duży wybór pizzy i pyszne sałatki. Lokal zlokalizowany przy rynku, bardzo ładna lokalizacja. Obsługa była dla nas bardzo pomocna, mimo dużego ruchu, nie czekaliśmy długo na realizację zamówienia. Zamierzamy wracać, dziękujemy. Polecamy

2  Dziękujemy, gembi m
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa fatalna, po 30minutach oczekiwania,zapytaliśmy się co z zamówieniem okazało się że go nie ma! Gdy już dostaliśmy pierwsza pizzę okazała się inna niż zamawiana (pomijając fakt, że dwie inne pizze które nieśli,nikt z klientów też nie zamawial) pizze bardzo przeciętne,nie polecam.

3  Dziękujemy, Madzia0492
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, szybka realizacja zamówienia. Pyszna bardzo duża sałatka, nie sama sałata tylko wszystkie składniki dodane z równowagą. Pizza dobra, fajnie wypieczone ciasto i dobre składniki, nie żałują niczego. Sosy i masełko czosnkowe własnej roboty. Nic tylko polecić

3  Dziękujemy, fitjazembajna
Zrecenzowano 8 maja 2019

Najlepsza pizza w Pyskowicach. Polecam Vivaldi oraz Primavera. Mała pizza jest naprawdę mega mała, więc proponuję zamawiać minimum średnią

2  Dziękujemy, tomasztorbus

Verde Pizzeria Caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pyskowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Verde Pizzeria Caffe? Podziel się wrażeniami!