Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu juz trzeci raz i na pewno nie ostatni. Hotel bardzo zadbany, obsługa przemiła, śniadania przepyszne. Ognisko i inne atrakcje były bardzo miłym dodatkiem. Lokalizacja jest ogromnym atutem hotelu, niby w centrum a cicho i spokojnie.

Dziękujemy, Joanna R
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz Hotel na skarpie spełnił nasze oczekiwania. Hotel idealnie przystosowany dla rodzin z dziećmi, szerokie korytarze, Winda. Bardzo smaczne śniadania w formie bufetu szwedzkiego, wieczorem można skorzystać z sauny oraz jacuzzi, idealne miejsce na odpoczynek. Polecam

Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, blisko centrum ale trochę na uboczu więc spokój i cisza, fajny widok na góry lub ogród, miejsce na ognisko, czysto, uśmiechnieci i pomocni pracownicy, malutki minus za strefę SPA... Poza tym polecam.

Dziękujemy, Wioleta T
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce, funkcjonalnie wyposażony pokój i jest bardzo czysto. Polecam szczególnie dla rodziny. Ja akurat byłem w hotelu z rodziną oraz z psem i śmiało mogę polecić w/w hotel. Smaczne śniadania !

Wskazówka dotycząca pokoi: Czysty pokój, dobrze zorganizowany
Dziękujemy, Rafał K
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak wyzej. Doskonaly stosunek jakosci do ceny.
Pokoje czysciutkie, obsluga przemila! Blisko do centrum, polozenie idealne, wokol cisza i spokoj :)
Sniadanie - duzy wybor i wszystko swieze.
Polecam!!!!

Dziękujemy, ewa g