Zrecenzowano: 22 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Pokoje do spania w czasie drogi lub kiedy musisz zostać na chwilę dłużej służbowo. W okolicy sklepy w pokojach czysto chociaż w czasie pobytu nie sprzątanie. W pokojach ciepło duży telewizor z dostępem do tv nc+ Polecam bardzo dobra cena i warunki.

Termin pobytu: grudzień 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, szymon C
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się tu tylko na nocleg w drodze do granicy. Pokój z łazienką czysty, ładny i w miarę przestronny, 2 łóżka z dodatkową sofą więc spokojnie mogłyby spać jeszcze 2 osoby . Aneks kawowy, prysznic z hydromasażem, ręczniki i mydełka na wyposażeniu. W pełni wyposażona kuchnia ogólnodostępna z korytarza, pralka. Pokoje od strony ronda trochę głośne, z kolei te z oknami na dziedziniec - ciche, ale z widokiem na zagracony dach. Ogólnie polecam.

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Agnieszka M