“Urocza atmosfera”

Pizzeria Przystanek Krolowka
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Orzesze)
Opis: Pizza z pieca opalanego drewnem.
Opis: Pizza z pieca opalanego drewnem.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Miły właściciel.Piwo super Jednak pizza tak ok ...Nie mogę stwierdzić że rewelacja. Jadaliśmy lepsze.
Uroku dodaje piec i właściciel w pizzerii.

Dziękujemy, kalina1980

Zrecenzowano 6 maja 2019

Kiedyś myślałam ,że jadłam dobrą pizzę, ale to było zanim odkryliśmy Królówkę. Jest przepysznie. Swojski klimat. Dobre piwo.Ostatnio do menu weszły burgery. Ale jakie burgery .. Do tego mili Właściciele, piękne otocznie przyrody a dla rowerzystów, jest to miejsce do odpoczynku na szlaku.rowerowym. Co jakiś czas tu wracamy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, ToskaToska
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Pizza pyszna wypalana z pieca na drewno. Piwo zimne. Bardzo fajny klimat. Polecam!

Dziękujemy, micha_w780
Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Ukochana pizza i ukochane miejsce na spotkania z przyjaciółmi o każdej porze roku. Do wyśmienitej pizzy, kilka rodzajów lanego Tuchera. No i niesamowici Właściciele w pocie czoła dający o doskonałość każdego kawałka.

Uwaga - w weekendy i słoneczne dni miejsce oblegane, dlatego z góry załóż że przy zimnym piwku nacieszysz się już samym czekaniem, domowa atmosfera i unoszącym się zapachem. Każdy placek osobiście wypieka Szef, więc jakość musi trwać - chesz szybko i bez serca idź do sieciowki.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, m4r3k2016
Zrecenzowano 21 lutego 2019

Bardzo fajny klimat, kominek przytulnie. Pizza na cienkim cieście,dobra, Czas oczekiwania zależy od ilości klientów, Miło spędziłam tam czas, polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Jola_1978

Pizzeria Przystanek Krolowka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Orzesze, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Przystanek Krolowka? Podziel się wrażeniami!