“Lata 90”

Restauracja Hotel Mocca d Oro
Nr 1 wśród 24 Restauracje (Mikołów)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 27 czerwca 2020

Lokal poniżej średnich oczekiwań. Do włoskiego klimatu kosmiczna odległość. Niestety nie polecam....

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, Datojaggf

Zrecenzowano 8 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy bezmięsne potrawy serwowane przez restaurację. Zaczęliśmy od zupy-krem z buraka, pieczone bakłażany z pomidorami i serem mozzarella, kaszotto z warzywami oraz lazanię z warzywami. Przepyszne. A na deser ciasto czekoladowe z aksamitnym kremem. Bajka. Wytrawne wino Chile dopełniło wieczorny posiłek. Czekamy z utęsknieniem na poranny posiłek

Termin wizyty: grudzień 2019
1  Dziękujemy, jolakozeracka
Zrecenzowano 7 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w hotelowej restauracji to próbka dobrej lokalnej kuchni.
Mimo przygotowań do imprezy oraz jednoczesnej obsługi zorganizowanej grupy personel dał radę zaprosić na obiad pojedynczą osobę.
Zamówione tradycyjne danie - rolada śląska z kluskami i kapustą bardzo smaczna i ładnie podana.
Porcja w sam raz.
Smaczny obiad w rozsądnej cenie.

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, 712kasiak
Zrecenzowano 11 listopada 2019

Zostaliśmy ze znajomymi "ciepło powitani" przez kelnerkę słowami "Tylko usiądźcie z przodu, dobra?", ponieważ w dalszej części lokalu odbywała się impreza rodzinna. Miejsce samo w sobie przyjemne, ale kelnerka była bardzo nieelegancka w przeciwieństwie do swojego kolegi na zmianie, który starał się zatrzeć po niej złe wrażenie i zachowywał się bardzo profesjonalnie. Zjedliśmy tylko desery (tiramisu i bezy), które były bardzo przeciętne.

Termin wizyty: listopad 2019
1  Dziękujemy, Sandra G
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przechodząc wpadłem na obiad który był daniem dnia , muszę przyznać że obsługa jest miła i profesjonalna natomiast jedzenie dobre tylko trochę mało jak dla mnie ;)... Cena obiadu adekwatna do lokalu . Miejsce godne polecenia by coś zjeść i napić się piwa lub kawy ...
Jak będę w tej okolicy na pewno się tam zjawię ...

Dziękujemy, tomaszm426

Restauracja Hotel Mocca d Oro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołów, Województwo śląskie
Mikołów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotel Mocca d Oro? Podziel się wrażeniami!