“Obiadek ”

Restauracja Hotel Mocca d Oro
Nr 1 wśród 24 Restauracje (Mikołów)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przechodząc wpadłem na obiad który był daniem dnia , muszę przyznać że obsługa jest miła i profesjonalna natomiast jedzenie dobre tylko trochę mało jak dla mnie ;)... Cena obiadu adekwatna do lokalu . Miejsce godne polecenia by coś zjeść i napić się piwa lub kawy ...
Jak będę w tej okolicy na pewno się tam zjawię ...

Dziękujemy, tomaszm426

Zrecenzowano 6 czerwca 2019

W restauracji obsługa bardzo dobra, dania duże, dobrej jakości i smaczne. Prawdziwa kuchnia śląska. Sensowne ceny.

Hotel też w porządku. Może nieco specyficzny, ale ciekawy. Przydałoby się wyłożyć korytarz wykładziną, żeby był mniej akustyczny. No i młoda pani brunetka mogłaby z trochę mniejszym lekceważeniem traktować swoją pracę. Reszta obsługi - super!

1  Dziękujemy, Tadeusz M
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Bardzo klimatyczna restauracja w Mikołowie bardzo dobre jedzenie oraz szympatyczna obsługa ,warto spróbować

Dziękujemy, mariuszmatuszak
Zrecenzowano 25 marca 2019

Pyszne i nieprzeciętne jedzenie, sympatyczna obsługa, ładny wystrój, kameralny klimat i dobra lokalizacja. Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Magdalena G
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam zarówno hotel jak i restauracje. Pyszne jedzenie , ładne i duże pokoje zadowolą każdego. Gorąco polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Wojciech S

Restauracja Hotel Mocca d Oro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołów, Województwo śląskie
Mikołów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotel Mocca d Oro? Podziel się wrażeniami!