“Doskonale!”

Restauracja Hotel Mocca d Oro
Nr 1 wśród 24 Restauracje (Mikołów)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 marca 2019

Pyszne i nieprzeciętne jedzenie, sympatyczna obsługa, ładny wystrój, kameralny klimat i dobra lokalizacja. Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Magdalena G

Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam zarówno hotel jak i restauracje. Pyszne jedzenie , ładne i duże pokoje zadowolą każdego. Gorąco polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Wojciech S
Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo Miła i Sympatyczna obsługa bardzo dobre jedzenie podane w odpowiedni sposób, czekadełko również pyszne
Polecam w 100 %

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 626mariuszm
Zrecenzowano 6 listopada 2018

posiłki i obsługa na najwyższym poziomie, wystrój lokalu bardzo dobry , kameralna wizyta, wszystko na najwyższym poziomie a przede wszystkim pyszne jedzenie

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, D S
Zrecenzowano 24 października 2018

Lokal bardzo przyjazny, w szczególności osobom niepełnosprawnym.
Miła obsługa, bardzo dobre jedenie, pyszne drinki.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, AniaK256

Restauracja Hotel Mocca d Oro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołów, Województwo śląskie
Mikołów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotel Mocca d Oro? Podziel się wrażeniami!