“Dorsz”

Fish Park "Rybołówka"
Nr 7 wśród 24 Restauracje (Mikołów)
Opis: Ryby to nasza pasja.Podawane przez nas ryby smażymy tylko na maśle. To pozwala nam uzyskać ryby, które sami chcielibyśmy zjeść. Zapraszamy !
Zrecenzowano 8 września 2019

Obsługa niczym mnie nie zaszkoczył. Zamówiłem dorsza z grila, a żona smażonego sandacza. Sandacz może być, ale dorsz to kompletna porażka maluśki i cieniuśko filecik jak pergamin myślałem, że przed zjedzeniem już padnę z głodu. Obsługa nie pytała czy mała rybka czy duża, a ja nie pomyślałem, że coś tak małego można robić na grillu. Radzę każdemu przy zamówieniu zaznaczyć jaki kawałek chcemy.

Dziękujemy, jarsle

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Swieże smażone rybki podawane z frytkami lub sałatką. Piękna okloica, ogromny staw, plac zabaw dla dzieci i egzotyczne zwierzęta które umilają czas

Dziękujemy, Dariusz008
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Byłam w Rybołówce z rodzinką pierwszy raz.Miejsce to polecili nam znajomi i postanowiliśmy tam jechać.Bardzo fajne miejsce,miło spędziliśmy tam czas.Jedzenie bardzo dobre,pyszne świeże rybki z dodatkami.Na miejscu sklepik,w którym można kupić również wędzone rybki.Polecam to miejsce.

Dziękujemy, sylwia0478
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nic bardziej mylnego jak polecanie tego miejsca a dokładnie ryby. Pomimo zwrotu szczupaka bo mięso było mało wypieczone a dokładnie surowe to nastepna ryba identyczna. Obsluga nawet nie potrafiła sie zdobyć na słowa przepraszam. Dwie porcje oraz reklamowana wylądowała w koszu.
Propozycji zwrotu pieniędzy nie otrzymaliśmy.
Ps. Przy odbiorze zamówienia 53.60 zł zostawiłem 60 zł. Dobra lekcja

Dziękujemy, Mieczysław N
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Miejsce godne polecenia bez dwóch zdań Każdy znajdzie tu coś dla siebie.Idealne miejsce na wakacyjny relaks ze znajomymi i z rodziną.Jest super!

Dziękujemy, Agniesiaal

Fish Park "Rybołówka" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołów, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Fish Park "Rybołówka"? Podziel się wrażeniami!