Zrecenzowano: 18 lutego 2017

W pensjonacie bylisy tylko 5 dni jednakze byl to bardzo mile spedzony czas. Jestesmy w pelni zadowoleni. Obiekt w super lokalizacji-blisko stoki, centrum. Jedzonko bardzo dobre- nasze dzieci zachwycone :) Mielismy komfortowy pokoj z balkonem I widokiem na Pilsko-niezwykle bylo wstawac z rana I podziwiac takie widoki. Wlasciciele bardzo przyjazni-umilili nam tylko pobyt. Super spedzony czas! Dziekujemy I pozdrawiamy

Termin pobytu: styczeń 2017
3  Dziękujemy, joanna_skawinska12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Martin N, Kierownik ds. gości, Villa MartinOdpowiedź udzielona 2 marca 2017

Bardzo dziękujemy za sympatyczną opinię. 5 dni to wcale nie jest tak mało czasu. Dobrze zaplanowany urlop można optymalnie wykorzystać, łącząc wypoczynek ze zwiedzaniem, sportem. Cieszymy się, że docenili Państwo naszą lokalizację oraz posiłki. Będzie nam miło ponownie gościć Państwa rodzinę. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano: 23 stycznia 2017

Tak zawsze chcę spędzać urlop. Wypocząć, wyspać się, odstresować. Pospacerować po pięknej okolicy, zjeść pyszne śniadanko zachwycając się górami widocznymi w około.
Porozmawiać z miłymi gośćmi spędzającymi czas z nami, posłuchać muzyki czytając w salonie. Do pokoju nie mam zastrzeżeń- balkonu nie mieliśmy, ale zimą to nie przeszkadza. Wszystko zgodne z przedstawioną nam ofertą, polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Opcje pobytu zależą od ceny, czy z HB, czy BB, pokoje większe, mniejsze- można uzgodnić przed rezerwacją, powiedzieć co jest dla nas ważne.
Termin pobytu: styczeń 2017
4  Dziękujemy, janka757

Bardzo nas cieszy, że urlop w Villi Martin spełnił Państwa oczekiwania. Wiemy jakie to ważne, aby zresetować troski i stres i powrócić do pracy z nową energią. Góry dają taką pozytywną siłę, a my staramy się wzmocnić ten potencjał dodatkowymi elementami: ekologicznymi, smacznymi posiłkami, możliwością wyciszenia muzyką, książką, rozmową. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. Może wiosną?

Zrecenzowano: 11 stycznia 2017

pokój 2-osbowy maleńki, bez balkonu, bez szafy, jedynie pojedyncza szafka bez półek z półeczką "na kapelusze", jedna nocna szafka z marną lampką, której światło praktycznie nie pozwala na czytanie. WC - odnowione, kiepska wentylacja, bez zamknięcia /drzwi harmonijkowe/.

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, Dorota G

Dziękujemy za opinię. Na pewno należy się zastanowić przed przyjazdem nad opcjami wyboru pokoju- za jaką cenę /wersja ekonomiczna, standard czy podwyższony / i co jest dla nas w czasie pobytu najważniejsze.

Cennik, zdjęcia pokoi oraz opis będą dla Państwa wskazówką. Wszystkie ceny są adekwatne do tego, co za nie oferujemy. Żadnych niespodzianek, ukrytych szczegółów, wszystko widoczne "jak na dłoni".
Pani mąż zadzwonił, zapytał tylko o cenę, zarezerwował najtańszy pokój bez dodatkowych pytań.
Szafka to jednak nie to samo co pojedyńcza szafa, a taka była w państwa pokoju.
Żarówka w lampce ma 60 V , jasny klosz. Niestety- oprawy nie pozwalają, ze względów bezpieczeństwa, na zwiększenie poboru mocy. Mogą się stopić lub zapalić. Jednak bez problemu można było zgłosić zapotrzebowanie na dodatkowe lampki- mamy ich pod dostatkiem dla naszych miłych gości. W pokoju są minimum 3 źródła światła, nie jedna lampka. Zdjęcia pokoju wyraźnie to pokazują.
Nie wiemy co miała Pani na myśli pisząc "wc odnowione", ponieważ łazienki we wszystkich pokojach są nowe.
W tym konkretnym pokoju nie ma możliwości montażu innych drzwi do łazienki, niż harmonijkowe, byłoby problematyczne ich otwieranie. Wentylacja jest na bieżąco sprawdzana przez straż pożarną, więc nie ma mowy o niesprawnych ciągach.
Pokój który Państwo zarezerwowali był mały, ale miał wszystkie udogodnienia i był serwisowany tak, jak jest to opisane w ofercie. Czysty, ciepły. Temu nie można zaprzeczyć, prawda?
Zmartwiły nas zastrzeżenia co do obsługi- dwa punkty na 5, ale o niczym konkretnym Pani nie wspomina? Może jakiś mail do nas z uwagami?
Dziękujemy, że nas Państwo odwiedzili. Proszę pozdrowić od nas małżonka oraz uroczy Sosnowiec .

Zrecenzowano: 7 lutego 2016

Byliśmy całą rodzinką na weekendzie majowym. Niestety woda w basenie nie zdążyłą się nagrzać, więc tylko raz skorzystaliśmy z ekspresowej kąpieli. Śniadania obiadokolacje z deserem - PRZEPYSZNE!!! Do dziś pamiętam zapach szykowanego śniadania... Kolejnym plusem są liczne przewodniki i ogromna wiedza właścicielki o plusach okolic Jeleśni.

Termin pobytu: maj 2015
11  Dziękujemy, prazyneczka

Dziękujemy za przemiłą opinię od sympatycznej rodziny- bardzo nas cieszy, że Villa Martin kojarzy się Państwu z zapachem smacznych posiłków oraz że wykorzystali Państwo potencjał regionu korzystając z podpowiedzi pani Anny. Zapraszamy w czerwcu /każdego roku/ na ponowne gorące spotkanie z górami i dobrze nagrzaną wodą w basenie. Pozdrawiamy!

Zrecenzowano: 17 stycznia 2016

Przyjechaliśmy z małżonką po ciężkim roku, aby zregenerować siły, wypocząć i odetchnąć górskim powietrzem. Z wdzięcznością muszę napisać- udało się. Przyjęto nas serdecznie, spędziliśmy przyjemne 5 dni w ciepłym, ładnym pokoju z widokiem na ośnieżone Pilsko. Posiłki świeże, podawane z uśmiechem na twarzy i zawsze miłym słowem zagajenia. Przyjemna muzyczka, salon, gdzie lubiliśmy spocząć po posiłkach i zaplanować dzień. Do zobaczenia!

Wskazówka dotycząca pokoi: Dostaliśmy kartę rabatową- warto ją wykorzystać na profesjonalne i niedrogie masaże lecznicze. Polecam
Termin pobytu: styczeń 2016
12  Dziękujemy, Hanna G

Bardzo nas cieszy, że chociaż w taki sposób mogliśmy pomóc Państwu odzyskać wewnętrzny spokój. Góry mają szczególną moc regenerowania i "reperowania" człowieka, a my staramy się tylko dopomóc naturze dyskretnie wykorzystując walory otoczenia i pensjonatu. Do zobaczenia !