Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel położony w pięknym miejscu, z balkonu przepiękne widoki. Bardzo przyjemna strefa relaksu składająca się z małego basenu oraz 2 rodzajów saun. Dobre śniadania z różnymi regionalnymi przysmakami. Bardzo udany wypoczynek.

Dziękujemy, NAN9679
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce na wypoczynek z dziećmi. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokoje czyste schludne. No i przede wszystkim ciepła woda w basenie. Mam nadzieję, że wspólnie z rodzinką jeszcze do Was powrócimy.

Dziękujemy, justyna20182019
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Wspaniale miejsce na wypoczynek. Za oknem panorama zapierająca dech w piersi. Byliśmy w lecie ale zima musi być jeszcze ładniej. Na pewno tam wrócimy w sezonie zimowym. Wszystkim gorąco polecam pobyt w tym hotelu.

Dziękujemy, misiej
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Bardzo dobry hotel, świetnie położony. Dobra kuchnia tradycyjna. Organizacja przyjęcia na dobrym poziomie. Bardzo dobra współpraca z p. Sylwią .
Pan Edward w czasie śniadań nie do zastąpienia.
Duże brawa za jego poziom komunikacji z gośćmi

Dziękujemy, Gislain M
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Bardzo polecam wszystkim!!! Cudna lokalizacja! Zniechęca do ruszania się z hotelu. Z każdej strony przepiękny widok. Wstajesz rano a chmury poniżej i czujesz się jakbyś był w niebie:)
Jedzenie hm nie jadłem w Polsce w żadnym hotelu lepszego!
Reasumując nie ma się co zastanawiać tylko rezerwować i jechać do Złotego Gronia w Istebnej.
Rafał

Dziękujemy, virdis2019