Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce na wypoczynek z dziećmi. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokoje czyste schludne. No i przede wszystkim ciepła woda w basenie. Mam nadzieję, że wspólnie z rodzinką jeszcze do Was powrócimy.

Dziękujemy, justyna20182019
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Wspaniale miejsce na wypoczynek. Za oknem panorama zapierająca dech w piersi. Byliśmy w lecie ale zima musi być jeszcze ładniej. Na pewno tam wrócimy w sezonie zimowym. Wszystkim gorąco polecam pobyt w tym hotelu.

Dziękujemy, misiej
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Bardzo dobry hotel, świetnie położony. Dobra kuchnia tradycyjna. Organizacja przyjęcia na dobrym poziomie. Bardzo dobra współpraca z p. Sylwią .
Pan Edward w czasie śniadań nie do zastąpienia.
Duże brawa za jego poziom komunikacji z gośćmi

Dziękujemy, Gislain M
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Bardzo polecam wszystkim!!! Cudna lokalizacja! Zniechęca do ruszania się z hotelu. Z każdej strony przepiękny widok. Wstajesz rano a chmury poniżej i czujesz się jakbyś był w niebie:)
Jedzenie hm nie jadłem w Polsce w żadnym hotelu lepszego!
Reasumując nie ma się co zastanawiać tylko rezerwować i jechać do Złotego Gronia w Istebnej.
Rafał

Dziękujemy, virdis2019
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Mogę ocenić tylko restauracje. Wszystko bardzo dobre, kawa mrożona- idealna. Piękne widoki, dzieci mają dużo miejsca do biegania, mały minus to że nie ma stolików skierowanych na strone placu zabaw aby mieć pociechy na oku (ale to bardzo mały minusik) .Obsługa mimo tego że się uczy naprawdę wysoki poziom.

Dziękujemy, Anna L