Istebna

“Świetne miejsce na bardzo dobry posiłek”

Karczma Po Zbóju - nowe oblicze
Nr 5 wśród 13 Restauracje (Istebna)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Wejście do karczmy nie zachęca, aby tam wejść, ale po wejściu już nie chce się wychodzić. Wystrój karczmy ściśle związany z regionem. Na ścianach wiszą oprawione w ramki koronki, na ławach leżą owcze skóry, na stołach piękne serwetki. Obsługa bardzo miła, rzeczowo wyjaśniająca wszelkie wątpliwości i pytania. Na zamówione potrawy nie trzeba długo czekać. Wszystkie dania dobrze doprawione, smaczne i duże porcje. Polecam Kotlet Góralki, bardzo smaczny oraz zupę pomidorową z makaronem. W karczmie akceptowane są zwierzęta. Chętnie tam wrócę.

1  Dziękujemy, 64romir

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jedzenie pyszne .
Krem czosnkowy i placek z sosem grzybowym naprawdę godny polecenia.
Obsługa mimo małego ruchu dosyć nie skoordynowana. Cześć zamówienia zapomniana, sztućców za mało, po napoje samemu trzeba było iść
Ale ceny są ok. Jedzenie pyszne. Polecam

1  Dziękujemy, Kikis787kikis
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Na początek podają "czekadełko",jedzenie bardzo dobre. Byliśmy wiele razy zawsze podają dania jednocześnie wszystkim przy stoliku, ciepłe i gustownie ozdobione.
Często jest pełno, jeśli planujemy wizyte wcześniej proponuję zarezerwować stoliczek ; wszystkie dania maja na dowóz, gorąco polecam

2  Dziękujemy, Karina Ł
Zrecenzowano 24 maja 2019

Do tej restauracji mieliśmy dwa podejścia... za pierwszym razem przy sali wypełnionej w 85% Pani zapowiedziała, ze na prosiłem można czekać ok 1,5 godziny. Wyszliśmy. Za drugim razem było może 20% stołów zajętych. Na początek smaczna poczekajka, co w okolicach zdarzyło się tylko raz.
Standardowo starter - oscypek, tutaj ciekawie w wersji z konfitura śliwkowa - warto spróbować. Zupa, drugie danie - wg oczekiwań, bez zaskoczeń.

Dziękujemy, Flyek
Zrecenzowano 6 maja 2019

Na przystawkę była kwaśnica (pyszna i sycąca) i zupa czosnkowa (nietypowa - bo w formie kremu, ale bardzo dobra). Na danie główne rolada wieprzowa (poprawna ale nic specjalnego, modro kapusta okazała się surówką) i Jadło Zbója (placki ziemniaczane z tzw. blachy, z gulaszem wieprzowym - danie regionalne i naprawdę warto spróbować). Porcje duże, obsługa bardzo miła i sprawnie ogarniająca dwie sale pełne gości. Do lokalu zaglądają "lokalsi" co świadczy o tym, że jest dobrze!

2  Dziękujemy, E4040FHannm

Karczma Po Zbóju - nowe oblicze — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie
Istebna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Po Zbóju - nowe oblicze? Podziel się wrażeniami!