“OBIAD ZNAKOMITY :) ”
Zajazd Pecio — recenzja

Zajazd Pecio
Nr 8 wśród 13 Restauracje (Istebna)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim głodomorom :) Pysznie i tanio. Jedliśmy oboje roladke z kluskami śląskimi i modrą kapustę. Takie dobre, że Nie zdążyliśmy zrobić zdjęcia.
W menu znajdzie każdy coś dla siebie.
Miła obsługa. Klimat panujący w knajpie, hmmmm...... wczesne lata 90. Co najważniejsze Pecio broni się pysznym jedzeniem. POLECAM

Dziękujemy, Szymoniunio

Zrecenzowano 13 lipca 2019

Regionalne potrawy nie są moim przysmakiem ale od rodziny i znajomych wiem że maćki w kapuśnicy to rewelacja! Typowe dania barowe typu bogracz, bigos,fasolka bardzo smaczne. najbardziej polecam placek z gulaszem, przyjazna atmosfera, personel uprzejmy;

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Karina Ł
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Tanio i kiepsko. Zapach nie zachęcał, ale gospodyni poleciła nam to miejsce. Jadalne były zupy (rosół i barszcz), ziemniaki oraz surówki. Frytki smażone na najgorszej fryturze, niejadalne, do których podano "budyń" o smaku pomidorowym udający prawdziwy ketchup. Kotlety schabowe usmażone i przyprawione poprawnie ale z tak brzydkich kawałków mięsa że to w zasadzie same chrząstki. Kapusta zasmażana to najtańsza kiszona kapusta ze sklepu. Nie polecam.

Dziękujemy, Pieczyste
Zrecenzowano 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jesli libisz vegete w kazdej potrawie tzn w plackach ziemniaczanych, rosole, kluskach śląskich... sól, Vegeta i rosołek z kostki... Nie polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, becialap
Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Potrawa to poezja nawet mało powiedziane. Znajoma poleciła mi ta potrawę podczas mojego pobytu w Polsce. Niestety nie udało mi się usiąść ale kupiłam sobie porcję na wynos. Po powrocie do Wiednia odgrzalam sobie Macki które zachwyciły mnie. Polecam wszystkim i przypuszczam że pozostałe potrawy są równie wspaniale smakowite.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów na płaszczyźnie gastronomicznej.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Barbara S

Zajazd Pecio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Pecio? Podziel się wrażeniami!