Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Basen fajny dobrze zorganizowany (chociaż 2 ratowników to mało jak na takie miejsce). Można by dopracować miejsce pozostawiania obówia-smród niemiłosierny. Ludzi nie było dużo co jest na pewno atutem tego miejsca. Polecam rodzicom z dziećmi oraz parą :)

Dziękujemy, Anna L
Zrecenzowano: 19 maja 2019

Bardzo fajny osrodek przy stoku. Dobre jedzenie na stolowce, mila obsluga Basen maly ale przytulne , sauny ok. Pokoje byly bardzo male i materace nie byly za wygodne. Ogolnie bardzo fajny osrodek. Sa tam tez obok wypozyczalnie sprzetu narciarskiego .Osrodek godny polecenia.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, celinahar
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Zagroń jest stałym punktem naszych zimowych odwiedzin. Dla rodzin z dziećmi, które stawiają pierwsze kroki na nartach jest to według mnie najlepsza dostępna opcja. Stok tuż przy hotelu, szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, duży aquapark z wieloma atrakcjami, salka zabaw dla dzieci - na kilkudniowy wyjazd z dzieciakami nic więcej nie potrzeba. Jedyne, do czego można się przyczepić to wyżywienie - śniadania w formie bufetu są ok (poprawiły się w stosunku do poprzednich lat, zamiast kawy rozpuszczalnej w tym roku można było skorzystać z ekspresu :)), niestety bufet gorący jest średniej jakości i cenowo nie zachwyca. Dania z karty (dostępne pod wieczór) także. Burgery / pizza smaczne, jednak ponieważ byliśmy tuż po feriach to pizzeria nie pracowała codziennie. Obsługa w pizzerii i bufecie, trochę jakby łaskę robiła, że pracuje...Jednak my doskonale wiemy, czego się spodziewać i mimo powyższych 'ale' i tak co roku pojawiamy się w Zagroniu.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Justka_Justyna
Zrecenzowano: 3 marca 2019

ze zdjęć i opisu wyglądało na ładne i kameralne, a w rzeczywistości może 3x hotel bez przemyślenia, pokoje już obskurne, z tandetną lodówką jak kiedyś w schronisku, materace tak twarde ,że wstaliśmy połamani, a osła z mini zoo bym udusił gołymi rękami ! co godzina przez całą noc YYyyyyyyaaaaaaaaaaaaaaaaa, dobrze ,że byliśmy tylko jedną dobę, niestety, nie inwestuje się w infrastrukturę i jak teń biały śnieg zejdzie, koszmar ! kącik dla dzieci to chyba noro/piwnica dla dzieci, co kolwiek na czym usiądziesz wytarte, podarte aż wstręt cie bierze, a na basenie.... w wodzie taki chlor ,że po godzinie wialismy z dziecmi tak ich oczy piekły ! szkoda takiego miejsca, bo ładne ale reszta pozostawia wiele do życzenia

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, adam k
Zrecenzowano: 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na relaks po nartach. Ciepła woda, gorąco i pachnąco w saunach... poza turystami, którzy korzystają z sauny w strojach kąpielowych pachnących chlorem i siadają bez ręczników.
Idealna bania z lodowatą wodą. Brakuje kilku leżaków by zrelaksować się w przerwie pomiędzy seansami w saunie.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, becialap