Istebna

“Duże porcje, smaczne jedzenie i ładne widoki”

Ochodzita Karczma - Restauracja
Nr 3 wśród 13 Restauracje (Istebna)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie położona duża karczma z bardzo dużą ofertą kuchni regionalnej. Bardzo obfite porcje, klimatyczny wystrój i ogromny parking - dzięki temu lokal nadaje się na większe imprezy. Ceny dostosowane do jakości. Polecam.

Dziękujemy, Michał R

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie. Dużo miejsca zarówno w środku jak i na zewnątrz. Przepiękne widoki. Obsługa naprawdę zorganizowana. Mimo wielu gości nie trzeba czekać długo na zamówienie.

Dziękujemy, krystel32
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na poziomie przyzwoitym choć bez szału. Duże porcje nie do przejedzenia. Lokalizacja i widoki fantastyczne, podobnie wystrój knajpy . Na pewno warto odwiedzić i samemu wyrobić sobie zdanie.

Dziękujemy, Miki259
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

To była moja pierwsza wizyta w karczmie. Na tarasie pełno ludzi, ale i wolnych miejsc. Na żywo gra kapela góralska.Obsługa ubrana w piękne regionalne stroje, zwłaszcza panie kelnerki, panowie już nie. Obsługa trochę chaotyczna, kto inny przyjmuje zamówienie, kto inny je przynosi. Zamówiłam barszcz czysty i michę pierogów mieszanych z boczkiem. Barszcz na stole pojawił się dość szybko, w glinianym kubeczku, dość dobry. Na pierogi musiałam czekać. Gdy się pojawiły, wyglądały apetycznie, ale okazało się, że są już trochę zimne, a boczek pokrojony w kostkę jest surowy ( porażka!).Nie tego oczekiwałam po regionalnej restauracji.
W restauracji akceptowane są zwierzęta.

Dziękujemy, 64romir
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Odwiedziłem dzisiaj te Karczme, razem z moja zona i synem. Zamówiliśmy Piers z gesi, z kluskami śląskimi i czerwona kapustą oraz tradycyjne pierogi. Obsługa była idealna. Kelner pojawił się bardzo szybko. Napoje dostaliśmy po kilku minutach, a nasze dania po okolo 25 min. od zamowienia.
Piers z gesi była idealnie wysmazona, z odpowiednia ilością sosu, a surowka z czerwonej kapusty bardzo smaczna. Ogólnie bardzo polecam, a zwłaszcza w tygodniu. :-)

Dziękujemy, DariuszSo

Ochodzita Karczma - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie
Wisła, Województwo śląskie

Istebna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Ochodzita Karczma - Restauracja? Podziel się wrażeniami!