Istebna

“Klimatyczna restauracja z kuchnią włoską”

Bukova Restauracja z klimatem
Nr 9 wśród 13 Restauracje (Istebna)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ładnie położona, kameralna restauracja przy hotelu z ładnym widokiem i ogródkiem. Ceny jak najbardziej adekwatne do tego za co się płaci. Polecam pizzę salmone - lekka i bardzo smaczna.

Dziękujemy, Michał R

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo dobra restauracja. Nareszcie po tych wszystkich karczmach gdzie dają dużo ale jakość jest taka sobie, zjedliśmy ze smakiem. Pizza prawie jak włoska. Inne dania też pyszne. Rewelacyjne lemoniady. I ceny przystępne.

Dziękujemy, 11MMGG11
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Bukova po zejściu z gór na obiad z deserem. Polędwiczki z borowikami pięknie podane i pyszne. Zupa pomidorowa-paprykowa i lasagne tez super. Miła obsługa, lokal komfortowy, naprawdę bez zarzutu. I naprawdę ceny są umiarkowane, bardzo rozsądne. Tiramisu i pana cotta też pyszne!
Mogłabym zrobić piękne zdjęcia, bo dania pięknie podane, gdyby nie moja awersja do takich działań. Zatem tylko fragment tiramisu :)

Dziękujemy, olimleo
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna włoska kuchnia! To miejsce wyróżnia się spośród karczm i regionalnych restauracji lekkimi daniami, smacznymi i pięknie podanymi. Obsługa bardzo pomocna i miła. Poczęstunek w firmie startera od szefa kuchni to miłe zaskoczenie. Polecam i z pewnością tu wrócę

Dziękujemy, astyrana
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Wyśmienite jedzenie włoskie. Bardzo dobra oliwa dodawana do dań. Miła obsługa. Porcje bardzo duze. Jestem miłe zaskoczona.

Dziękujemy, weronika l

Bukova Restauracja z klimatem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Istebna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bukova Restauracja z klimatem? Podziel się wrażeniami!