“PIZZA 🍕 PYCHOTA. ”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pizzeria Marino
Nr 7 wśród 13 Restauracje (Istebna)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy przypadkiem z corką która uwielbia pizzce wszelkiej maści tym razem wybrała z owocami morza typowa włoska pizza robiona ręką Włocha. Wystrój przypominający mała włoska kawiarenkę. Ja zjadłem z przyjemnością i że smakiem 4sery. Polecam bardzo

Dziękujemy, Szymoniunio

Zrecenzowano 13 lipca 2019

Miejsce urządzone gustownie, jednak z niezbyt dużą ilością miejsc; dodatkowo w sezonie ciepłym działa ogródek letni to na plus.Parking w bliskiej odległości.
Choć pizzeri w okolicy jest kilka tylko w tej można zjeść pizze amerykańska z frytkami i cudowna carbonarre.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Karina Ł
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza z szynką parmeńską wymiata, szef nie oszczędza, ciasto cienkie i chrupiące znakomite , polecam

Dziękujemy, 506pawe_g
Zrecenzowano 22 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita pizza oraz kawa i fajna obsługa. Atmosfera przytulna, plus włoska muzyka. Nie chce się przestawać jeść...

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Martha H
Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna włoska pizza. Byliśmy w tej pizzeri kilka razy ze znajomymi za każdym razem pizza była idealna. Godna polecenia pizza Diavola I 4 sery.

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, Piotr D

Pizzeria Marino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Istebna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Marino? Podziel się wrażeniami!