Istebna

“Bardzo dobre jedzenie i świetny klimat”
Dwór Kukuczka — recenzja

Dwór Kukuczka
Nr 2 wśród 13 Restauracje (Istebna)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce specjalizuje się w potrawach z jagnięciny, ale można znaleźć w karcie też i inne dania. Jakość jedzenia, sposób podania i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Do tego super klimat wpisujący się w kulturę Koniakowa i okolic. Dodatkowy plus za ładne położenie i widoki. Ceny jak najbardziej adekwatne do tego co za nie się dostaje. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Michał R

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Lokal naprawdę na wysokim poziomie , obsługa miła i szybka . Dania bardzo dobre w przystępnej cenie każdy znajdzie coś dla siebie . Polecam każdemu by sprawdził to miejsce . Duży plac zabaw dla dzieci piękne widoki .Polecam

Dziękujemy, 357krzysiekk
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burger, wątróbka palce lizać :) wszystko świeże, doskonale zrobione, bardzo smaczne. Najlepsze w okolicy na pewno jeszcze wrócę.

Dziękujemy, 599tomaszk
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Na minus niestety obsługa. Panny podchodzące do stolika z fochem i to dopiero po prawie 20 minutach i to przy lokalu nawet w połowie nie zapełnionym. Zimna przystawka podana po półgodzinie, ledwie ją zaczęliśmy a już dania główne na stole. Na szczęście jedzenie wynagradza fochy obsługi. Wszystko pyszne i świeże.

Dziękujemy, 11MMGG11
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta przerosła nasze oczekiwania kulinarne. Zamówiliśmy różne potrawy z kuchni lokalnej, ale nie brakowało również akcentów kuchni włoskiej. Przepysznie i obficie. Nie sądziliśmy, że mamy jeszcze miejsce na deser, ale udało się. Lokal umiejscowiony na grzbiecie góry gwarantuje piękne widoki na Beskid Ślaski.

Dziękujemy, arkadiuszg582

Dwór Kukuczka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wisła, Województwo śląskie
Istebna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Dwór Kukuczka? Podziel się wrażeniami!