Zrecenzowano: 1 września 2019

W dniu 27.07.2019 mieliśmy przyjęcie weselne w Karczmie Kubalonka. Warto było jechać 90 kilometrów żeby w tym miejscu przeżyć naszą uroczystość. Obsługiwali nas przesympatyczni kelnerzy, którzy w każdej chwili służyli pomocą, a uśmiech nie znikał z ich twarzy. Serwowane jedzenie bardzo smaczne, zachwalane przez każdego gościa. Zupa grzybowa wyjątkowa, mięsa świetnie przyrządzone, zimna płyta bardzo urozmaicona, a lody z malinami niebo w gębie itp. itd. Izba z paleniskiem, w której odbywało się przyjęcie bardzo klimatyczna i przytulna. Obok plac zabaw, na którym dzieci mogły szaleć bez końca. Dodatkowym atutem Karczmy Kubalonka jest możliwość wynajęcia noclegów dla gości weselnych. Pokoje czyste, zadbane - czego chcieć więcej:) W pakiecie z noclegiem dostajemy pyszne śniadanie czym goście byli pozytywnie zaskoczeni. Na koniec nie możemy nie wspomnieć o właścicielce Pani Marzenie, z którą można się dogadać w każdej sprawie. Modyfikacje menu weselnego, osobne menu dla osoby ze specjalną dietą, dekoracja sali wedle naszych oczekiwań - żaden problem. Wielkim ułatwieniem dla nas z racji odległości była możliwość kontaktu mailowego w trakcie ustalania wszelkich szczegółów naszej uroczystości. Pani Marzena starała się nam zawsze doradzić i podpowiedzieć najlepsze rozwiązania.
Możemy z czystym sumieniem polecić wszystkim Karczmę Kubalonka na organizację wesela.
Dziękujemy i pozdrawiamy,
Magda z Mariuszem.

Dziękujemy, Marioss1988
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i bardzo miła obsługa.serdecznie polecam odwiedzić i pokosztować dań.Polecam pstrąga i żurek w chlebie jadłem już kilka razy i zawsze był smaczny.Ogólnie lokal zasługuje na 5***** i oby tak pozostało bo takiego pstrąga ciężko gdzieś zjeść w okolicy.

Dziękujemy, marmal2107
Zrecenzowano: 1 stycznia 2019

Miła atmosfera, wszystko doskonale zorganizowane. Można przyjeżdżać z dziećmi i wspaniale spędzić koniec roku witając nowy. Kulig, ognisko i zabawa góralska - super. Drugi dzień to sylwester. Dzieci bardzo zadowolone z Sylwestra, rodzinny bal. Didżej także grał utwory dla dzieci. Wszystko smaczne. Polecam.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, AgaTro
Zrecenzowano: 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce w cudownym otoczeniu gór i zimowym klimacie nostalgii..Najlepsze jedzenie i zabawa Sylwestrowa w jedynym takim niepowtarzalnym wydaniu..jak muzyka , dekoracje,zabawt i wspaniali gospodarze.Polecam.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, annakU2549XP
Zrecenzowano: 10 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Od lat jeździmy na Kubalonkę. Zawsze miła atmosfera,mili właściciele, przemiła obsługa. Jedzenie przepyszne, czysto podane, wspaniałe menu, duży wybór. Przepiękne widoki. Żal wyjeżdżać, dlatego często tam wracamy. Polecam!!!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, RenataM1734