Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i bardzo miła obsługa.serdecznie polecam odwiedzić i pokosztować dań.Polecam pstrąga i żurek w chlebie jadłem już kilka razy i zawsze był smaczny.Ogólnie lokal zasługuje na 5***** i oby tak pozostało bo takiego pstrąga ciężko gdzieś zjeść w okolicy.

Dziękujemy, marmal2107
Zrecenzowano: 1 stycznia 2019

Miła atmosfera, wszystko doskonale zorganizowane. Można przyjeżdżać z dziećmi i wspaniale spędzić koniec roku witając nowy. Kulig, ognisko i zabawa góralska - super. Drugi dzień to sylwester. Dzieci bardzo zadowolone z Sylwestra, rodzinny bal. Didżej także grał utwory dla dzieci. Wszystko smaczne. Polecam.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, AgaTro
Zrecenzowano: 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce w cudownym otoczeniu gór i zimowym klimacie nostalgii..Najlepsze jedzenie i zabawa Sylwestrowa w jedynym takim niepowtarzalnym wydaniu..jak muzyka , dekoracje,zabawt i wspaniali gospodarze.Polecam.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, annakU2549XP
Zrecenzowano: 10 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Od lat jeździmy na Kubalonkę. Zawsze miła atmosfera,mili właściciele, przemiła obsługa. Jedzenie przepyszne, czysto podane, wspaniałe menu, duży wybór. Przepiękne widoki. Żal wyjeżdżać, dlatego często tam wracamy. Polecam!!!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, RenataM1734
Zrecenzowano: 26 lutego 2018

Opinię muszę podzielić na dwie części, ponieważ karczma oferuje zarówno jedzenie jak i noclegi.

Jedzenie jest zdecydowanie smaczne, co do tego nie mam najmniejszych zastrzeżeń, ale czas oczekiwania na proste dania nawet typu zupa, jest nie do zaakceptowania. Zdarzyło się, że na zupę i kotlez z frytkami czekaliśmy półtorej godziny... a na sali były wolne stoliki, więc obłożenie nie było maksymalne...

Noclegi na średnim poziomie jeśli chodzi o komfort. Korzystaliśy dwukrotnie i za pierwszym było w miarę rozsądnie, choć za tę cenę zdecydowanie można znaleźć lepsze miejsce.
Drugiem razem zostaliśmy zakwaterowani w drugim budynku z tyłu na piętrze. W tym samym czasie na parterze odbywała się impreza zamknięta, która trwała do drugiej w nocy!
Delikatnie mówiąc alkoholowa libacja, darcie mordy, krzyki, śmiechy, śpiewy... Pół nocy nieprzespane.
Dwukrotnie prosiliśmy o ciszę, za trzecim razem skończyło się poważną awanturą.
Dowiedzieliśmy się przy okazji, że grupa imprezowiczów to znajomi właścicieli...
No cóż - typowe góralskie podejście do interesu - nie ważne co sobie pomyślą klienci, ważne żeby zapłacili.
Ja, zapłaciłem ostatni raz...

Wskazówka dotycząca pokoi: Zanim zarezerwujecie pokój, upewnijcie się czy w tym samym czasie nie odbywa się impreza zamknieta.
Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Maciek O