“Wspaniale miejesce ”
Owce I Roza — recenzja

Owce I Roza
Nr 1 wśród 9 Restauracje (Brenna)

Pyszne jedzenie I swieze, uprzejma I mila obsluga. Wystrój i atmosfera znakomita .
Czego chcieć więcej ?? Polecam wszystkim

Dziękujemy, marksliw

Zrecenzowano 12 września 2019

Jedzenie nie zachwyca, obsługa miła i bardzo uczynna, poza tym nic szczególnego, ceny wygórowane, zdecydowanie nie polecam

5  Dziękujemy, RYSZARD S
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre placki, pyszny kompot. Miło i przyjemnie. Można wejść że zwierzakiem. Łatwo trafić. Polecam

1  Dziękujemy, Kamzal
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Restauracja jest po Kuchennych rewolucjach Magdy Gesler.
Przeczytaliśmy wiele opinii pozytywnych, więc pełni wiary w smaczne jedzenie przekroczyliśmy progi restauracji. Stolik trzeba było zdobyć samemu, na kelnera z menu czekaliśmy dość długo, obsługa miła. Ludzi dużo a zamówione dania dostaliśmy szybko, co na trochę zdziwiło. Nazwy wielu potraw oryginalne, zachęcały do skosztowania. Niestety smaki nas rozczarowały, w wielu daniach czuliśmy tylko jeden smak - magii – nawet w żurku, placki ziemniaczane - zamówiliśmy węgierskie, tylko jeden z trzech był chrupiący, pozostałe dwa rozmoczone w sosie a sztuka mięsa nie najwyższej jakości, karminadle z karkówki Magda poleca, to trzy kulki mięsa grubo mielonego bez wyrazu ale z magii, do tego ziemniaki puree, mizeria niezła i twarożek, był naprawdę smaczny, frytki z mrożonek, a oranżada co ją Magda poleca to przysłowiowa cala tablica Mendelejewa. Tylko rachunek był z wysokiej półki.

Dziękujemy, BARBARA S
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Parking przed lokalem był pełny ale parę minut czekania i udało się zaparkować. Obawiałem się że z posiłkiem już tak nie będzie. Lokal pełny, wystrój góralski, karta spora. Żona zamówiła wszystko co M.G. poleca, a pozostali co sobie wybrali innego i.... wszyscy byli zadowoleni. Część jedzenia zapakowano na wynos.Polecam

Dziękujemy, 326piotrm

Owce I Roza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Szczyrk, Województwo śląskie
Brenna, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Owce I Roza? Podziel się wrażeniami!