“SMACZNIE I MIŁO”
Restauracja Beskid — recenzja

Restauracja Beskid
Nr 4 wśród 9 Restauracje (Brenna)
Zrecenzowano 12 września 2019

Restauracja BESKID w Brennej jest godna polecania, jedzenie jest smaczne i zawsze świeżo przygotowane, miła uśmiechnięta obsługa, czysto i bardzo przyjemnie.
Polecam

Dziękujemy, RYSZARD S

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Pizza dobra choć dość tłusta ale placki po prostu w tłuszczu pływał. Oscypki z żurawiną gumowate ale może tak ma być - nie mam porównania. :) Obsługa miła.

Dziękujemy, Michal M
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

W Brennej jesteśmy kilka razy w roku i zawsze zaglądamy do Restauracji Beskid, żeby przekąsić coś dobrego oraz porozmawiać z Panią Kasią ( z obsługi Restauracji). Przez przypadek wynająłem kiedyś pokój w restauracji, która jest tez obiektem wynajmującym fajne pokoje w bardzo korzystnej cenie , a na dodatek w centralnym miejscu Brennej, tj. akurat na przeciw amfiteatru.Wynajęliśmy pokój od strony właśnie amfiteatru i głównej ulicy jednocześnie.Pokój jest dość skromny ale za to bardzo czysty, zadbany, z łazienką. Niestety bez klimatyzacji, ale za to z dość dużym balkonem.Przyznam, że nie był to nasz pierwszy pobyt w tym obiekcie,ale właśnie w czerwcu jest święto - Noc Kupały ( Noc świętojańska) , które jest obchodzone z dużą pompą - jest przemarsz orszaku z orkiestra dęta do kościoła z ogniem,w celu jego poświęcenia , który jest po mszy dotransportowany na kilka wyznaczonych miejsc , gdzie palone są ogniska i odbywa się ogólnie wielki Festyn w Brennej z udziałem gości i artystów do późnych godzin nocnych połączony z pokazem sztucznych ogni. Jest naprawdę super i polecam każdemu udział w tej imprezie - wszyscy są na luzie i świetnie się bawią - a restauracja i hotel BESKID są na to przygotowane. Obsługa restauracji tez jest super i naprawdę bardzo miła i potrafi doradzić coś fajnego. W tym roku również ze znajomymi mamy rezerwowane pokoje w Restauracji Beskid właśnie na to święto i jedziemy się zabawić i oderwać od codzienności. Polecam wszystkim spragnionym wrażeń.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, alfi45
Zrecenzowano 1 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja serwuje świeżo wyciskane soki, śniadania i obiady. Jedzenie jest bardzo dobre i niedrogie, każdy znajdzie coś dla siebie, nawet osoby dbające o dietę.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Danuta O
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Już na samym wejściu, śmierdzi bardzo jedzeniem. Byliśmy w restauracji na śniadaniu. Ceny nie są zbyt wysokie. Jednak nie wybiorę się po raz kolejny do tego miejsca.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, dominikasteczko666

Restauracja Beskid — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Beskid? Podziel się wrażeniami!