Brenna
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w hotelu dwie noce z dwójką malutkich dzieci. Wynajęliśmy pokój Superior znajdujący się w głównym budynku: duży, czysty z wygodnym łóżkiem, kanapą i ogromnym prysznicem. Z plusów pobytu to: świetne SPA z basenem, pokój zabaw dla dzieci, plac zabaw na zewnątrz, smaczne śniadania z pyszną kawą, miękkie ręczniki, duży telewizor z wystarczającą ilością kanałów, zestaw do parzenia kawy i herbaty (świetna sprawa) oraz położenie w urokliwej, zacisznej dolinie obok płynącej rzeczki.
Byłaby ocena doskonała, niestety oczko w dół za: brudne okna dachowe w pokoju, mały, niestrzeżony, zarośnięty trawą parking za hotelem (uciążliwa odległość przy dwójce małych dzieci), oraz bardzo słaby zasięg telefoni komórkowej.
Ogólne wrażenia super! Polecamy.

Dziękujemy, 758izabelad
Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w dolinie Lesnicy na wyjeździe jogowym. Mieszkaliśmy w domku 6 osobowym- super warunki. Śniadania - rewelacja. Duży wybór dań ciepłych kawa mielona z ekspresu. Korzystaliśmy również z basenu oraz saun. Polecam to miejsce każdemu.

Dziękujemy, 409patrykf
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Kompleks składa się z budynku głównego, dwóch budynków gdzie znajdują się apartamenty szeregowe, domków wolnostojących oraz karczmy. W budynku głównym znajduje się basen oraz kompleks Spa. Korzystałem z basenu. Nie jest zbyt wielki, ale wystarczający dla 4-5 osób. Jest do nowoczesny budynek z dobrą architekturą. Korzystałem z karczmy. Dania tradycyjne oraz bardzo miła obsługa.
Pokoje w szeregowcu urządzone w raczej minimalistycznym stylu. Przypominają wystój sanatoryjny. Nie są sprzątane codziennie. Myślę, że cena 300 zł za pokój dwuosobowy w takim standardzie jest nieco wygórowana.

Dziękujemy, hubertw1973
Zrecenzowano: 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Majówkę 2019 spędziliśmy w hotelu. Mogę z czystym sumieniem polecić. Bardzo miła i pomocna obsługa, pokoje czyste i dobrze wyposażone. Pokój mieliśmy w budynku głównym. Dostępny basen, animacje dla dzieci czy sauna. Śniadania były w cenie i były bardzo dobre. Każdy znalazł coś dla siebie. Obiad 35 zł dla osoby dorosłej. Obiady były różne raz lepsze raz gorsze i zdarzało się że brakowało i trzeba było czekać. Mimo wszystko nie było źle.

Dziękujemy, pawe_k312
Zrecenzowano: 5 lutego 2019

Niestety nie dołączę do zadowolonych klientów z pobytu. Co prawda mogę odnieść się tylko do zakwaterowania w apartamencie, które niestety nie było zadowalające.
Apartamenty są mocno zaniedbane, fotele, łóżka i kanapy mocno zużyte - brudne. Łóżka w pokojach na górze skrzypiące i nie wygodne. Materace poplamione, brudne, przykryte nakładką żeby nie było widać. Kanapa a w zasadzie wersalka w salonie tak wysiedziana że nie da się na niej usiąść, nie mówiąc już o opcji spania na niej. Apartament był nie sprzątnięty tak jak należy przed naszym przyjazdem, bo pod łózkami na górze i na dole została jeszcze część garderoby poprzednich lokatorów.
Jeżeli ktoś myśli o wygodzie to chyba w rachubę wchodzi tylko nowa część ośrodka. O świeżym górskim powietrzu też nie ma co marzyć. Wszyscy wokół palą w piecach czym popadnie i z kominów czarne dymy się tylko unoszą.
Jedzenie było na prawdę smaczne.

Termin pobytu: luty 2019
3  Dziękujemy, Arwenalor