Hotel Kotarz
82 USD
  • Śniadanie w cenie
  • Restauracja
Zrecenzowano 10 stycznia 2015

Pobyt z rodziną w czasie Świat Bozego Narodzenia uważam za bardzo udany .Zorganizowano wspaniałe imprezy - występ kapeli góralskiej ,koncert Gregorian, kulig , grill i besiada góralska. Mam troche uwag do kolacji wigilijnej- mało ryby ,kapusty, a uszka łowiliśmy w barszczu [po 2 na osobę ] makówki bardzo bardzo symbolicznie -wypadło po małej łyżeczce na osobę. Obsługa profesjonalna i pomocna ,bufet obfity ,smaczny .

• Data pobytu: grudzień 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano 7 stycznia 2015

Sylwester 2014/15 - było bardzo przyjemnie, aczkolwiek w porównaniu z sylwestrem sprzed dwóch lat (2012) dało się zauważyć braki i błędy w niegdysiejszej perfekcji (...), wyglądalo więc na to, że zmienił się jakby personel organizacyjny... Ogólnie jednak przyjemnie. Bob

• Data pobytu: grudzień 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Robert R
Zrecenzowano 21 listopada 2014

Super sposób na wykorzystanie weekendu listopadowego.Pokoje w hotelu ładne,czyste,woda mineralna w cenie,śniadania i obiadokolacje smaczne,duży wybór na stole szwedzkim.W cenie korzystanie z basenu,jaccuzi,groty solnej,sauny.Pochmurne dni można wypełnic relaksowaniem się od rana do wieczora.Można skorzystac- dodatkowa opłata-z zabiegów w SPA.Polecam!

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój od strony szumiącej rzeczki
  • Data pobytu: listopad 2014, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, HALINA K
Zrecenzowano 12 listopada 2014

W hotelu byliśmy na początku listopada jeden wekend. Hotel czysty ładny, pokoje urządzone są w stylu góralskim, ale moim zdaniem troszkę za ciemne. Jedzenie jest bardzo dobre. Hotel położony w centrum, na tyłach hotelu płynie rzeczka i jest spokój i cisza. personel bardzo miły i uprzejmy.

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokojach od strony rzeki czyli z tyłu jest cisza i spokój.
  • Data pobytu: listopad 2014, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, DanaGliwice
Zrecenzowano 3 listopada 2014

W Hotelu Kotarz byłam z rodzinką chyba już z 5 razy. Hotel bardzo ładny, pokoje czyste, jedzenie bardzo smaczne i duży wybór. Strefa SPA rewelacyjna. Sauny, basen, jacuzzi, pokój relaksu oraz basen zewnętrzny - świetne. Wszędzie czysto. Atrakcji obok hotelu też kilka. Jest co robić. Polecam bardzo!

• Data pobytu: lipiec 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, MonikaW73