“Słabo ”

Karczma w Starej Kuźni
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Złoty Stok)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsluga , mila i sprawna niestey jedzenie słabe, polędwiczki w sosie kurkowym... marnie przyprawione mięso i średnio smaczne, sosu jak na lekarstwo wiec cale danie suche do tego pyzy az mnie przytykalo... pyzy ok

Dziękujemy, dominikaz35

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zgadzają się duże porcje, ale reszta już nie... Pstrąg wodnisty, groszek niedogotowany, ziemniaki pół ok pół gumowe. Dobre surówki i frytki. Ogólnie jedzenie nieprzyprawione i bez smaku. Nie polecam.

Dziękujemy, Brtex B
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Lokal bardzo klimatyczny. Bardzo miła obsługa. Obiady pyszne, świeże. Porcje naprawdę duże, które mimo chęci nie zostały zjedzone . Ceny też nie wygórowane. Warto będąc w kopalni wybrać się tam na posiłek.

Dziękujemy, ZwiedzamySzukamy
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Bardzo fajna restauracja, jedzenie pyszne, wystrój bardzo ładny, stosunek jakości do ceny dobry. Porcje bardzo duże, ja nie przejadłam :-) Polecam pysznego schabowego po Kowalsku, tak naprawdę kotlet zapieczony w dwóch kolejnych kotletach serowych, do tego frytki i 3 rodzaje surówek, bardzo syte danie.

Dziękujemy, Pati_Krzysiek
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Potwierdzam to, co pisali poprzednicy - bardzo fajne miejsce z przepysznym jedzeniem. Wystrój potwierdzający nazwę lokalu, dopasowane menu, a jedzenie naprawdę dobre i w dużych porcjach. Obsługa przesympatyczna i pomocna.

Dziękujemy, wawdi

Karczma w Starej Kuźni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie
Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Złoty Stok, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Karczma w Starej Kuźni? Podziel się wrażeniami!