“Wycieczka ”

Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
“Wycieczka ”
Zrecenzowano: 12 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam frajda dla małych i dużych. Górne poziomy dają naprawdę niezły wycisk Tyrolki naprawdę bardzo długie to już sama przyjemność

Dziękujemy, Janusz H

3 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Warto”
Zrecenzowano: 17 września 2016

Polecam! Byliśmy paczką znajomych i nie żałujemy (dużoo bardziej warto odwiedzić to miejsce niż nudnawą kopalnię złota). Najfajniejsza atrakcja ze wszystkich to wysoko zawieszone tyrolki. Sam park linowy nie ma większych trudności ale idzie się ciekawie i przyjemnie. Położony jest w bardzo ładnym miejscu.

Dziękujemy, Justyna N
Liczba recenzji: 27
15 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 12
“Ładny, prosty i przyjemny! Tyrolki super!”
Zrecenzowano: 13 września 2016 z urządzeń przenośnych

Sam park linowy jest dość prosty do przejścia, przeszkody urozmaicone, ładna sceneria. Kilka trudniejszych przeszkód, ale w zasadzie każdy początkujący sobie poradzi. Tyrolki wspaniałe- widoki imponujące jak i wysokość oraz długość. Niesamowita przygoda godna polecenia!

Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, dizi90
Białystok, Polska
Liczba recenzji: 31
7 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 12
“Fantastycznie!”
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2016

Super miejsce, najlepszy z do tej pory odwiedzonych! Byliśmy dwukrotnie, na pewno wrócimy w przyszłym roku i będziemy polecać znajomym!

Dziękujemy, Magda273
Gdynia, Polska
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 133
27 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 37
“Super zabawa w leśnej scenerii”
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny park linowy stworzony w lesie, pod stopami można podziwiać las, strumyki, małe urwiska. Długie i urozmaicone trasy, można wybrać opcję przejścia samych tras lub ze zjazdem tyrolkami na koniec. Jest również trasa dla dzieci. Miła i sympatyczna obsługa. Najlepszy pomysł na spędzenie wolnego czasu

Dziękujemy, anjaa27

Leśny Park Przygody Skalisko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bardo, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Leśny Park Przygody Skalisko ? Podziel się wrażeniami!