Zapisz
Zdecydowanie warto

To jest obowiązkowe miejsce które należy odwiedzić będąc w tym rejonie Polski , przewodniczka... Przeczytaj więcej

Krystianpo
Radzionków, Polska
Punkt obowiazkowy

Wizyta wrześniowa więc nie było problemu z kolejkami czy parkingiem. Wszystkie trzy atrakcje godne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 września 2020
363jaros_awm
Bielsko-Biała, Polska

Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przewodnicy sympatyczni, ciekawie oprowadzaja i opowiadaja. Miejsce piekne, blisko czech wiec idealne na calodniowy wypad, bardzo polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, lidaa92
Zrecenzowano: 7 września 2019

W kopalni byliśmy wczoraj. Juz w połowie zwiedzania miałam ochotę wyjść. Pani przewodnik była miła, ale niestety co chwilę obdarzala nas głupimi "sucharami". Pierwszy żart był śmieszny, przy kolejnych chciałam wyjść. Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się czegoś ciekawego i pouczającego nie ma po co tam jechać. Ze zwiedzania jest zrobiony kabaret idealny dla dzieci do 10 lat. W korytarzach sztuczne, podświetlane pajęczyny, pająki i kościotrupy, czułam się zażenowana. Totalna porażka, żałuję że straciłam półtorej godziny. Jedyny plus to darmowy parking.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, ewka_150
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Zaciekawiona oferta postanowilam pokazac to miejsce doroslym osobom z rodziny francuskiej, niestety kopalnia nie ma przewodnika w tym jezyku i tez jest to miejsce bardziej dla dzieci niz dla doroslych.
Przewodnik jest dowcipny, w podziemiach sa atrakcje dla dzieci, ale ich piski i krzyki niekoniecznie odpowiadaja osobom, ktore chcialyby sie dowiedziec czegos wiecej o szczegolach technicznych.
Polecam wiec to rodzinom z dziecmi, ktore znaja jezyk polski.

Dziękujemy, Malgorzata J
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam!!! Cena adekwatna do jakości! Przewodnicy cały czas zabawiaja turystów. Warto wykupić pływanie łodzią. Odradzam końcówkę dnia, przewodnicy zmęczeni

Dziękujemy, ZwiedzajPolske
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo ciekwe zwiedzanie z przewodnikiem trwające około 1.5h. Zwiedzanie obejmuje wejście do dwóch sztolni i wyjazd szybkim wagonikiem. Dodatkowo można dokupić atrakcje dla dzieci jak certyfikat zwiedzania, płukanie złota i szukanie minerałów. Bardzo ciekawe zwiedzanie. Widać, że miejsce jest dobrze zarządzane przez właściciela. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Wojt1983