Ciekawie, ale..

Miejsce na pewno do polecenia dla rodzin z dziećmi. Kopalnia, płukanie złota, przejażdżka podziemną... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
2o4iri3bdikwbeh
Wrocław, Polska
Warto wpaść - na kilka godzin

To nie tylko kopalnia; miejsce jest dobrze przygotowane do kilkugodzinnego pobytu, bo oprócz... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
jacekm549

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Zaciekawiona oferta postanowilam pokazac to miejsce doroslym osobom z rodziny francuskiej, niestety kopalnia nie ma przewodnika w tym jezyku i tez jest to miejsce bardziej dla dzieci niz dla doroslych.
Przewodnik jest dowcipny, w podziemiach sa atrakcje dla dzieci, ale ich piski i krzyki niekoniecznie odpowiadaja osobom, ktore chcialyby sie dowiedziec czegos wiecej o szczegolach technicznych.
Polecam wiec to rodzinom z dziecmi, ktore znaja jezyk polski.

Dziękujemy, Malgorzata J
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam!!! Cena adekwatna do jakości! Przewodnicy cały czas zabawiaja turystów. Warto wykupić pływanie łodzią. Odradzam końcówkę dnia, przewodnicy zmęczeni

Dziękujemy, ZwiedzajPolske
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo ciekwe zwiedzanie z przewodnikiem trwające około 1.5h. Zwiedzanie obejmuje wejście do dwóch sztolni i wyjazd szybkim wagonikiem. Dodatkowo można dokupić atrakcje dla dzieci jak certyfikat zwiedzania, płukanie złota i szukanie minerałów. Bardzo ciekawe zwiedzanie. Widać, że miejsce jest dobrze zarządzane przez właściciela. Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Wojt1983
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna atrakcja dla całej rodziny. Super przewodniczka, ciekawa atrakcja. Z przydatnych tipów jeżeli nie chcecie spędzić całego dnia, to warto ograniczyć się do brązowego biletu, 2h rozrywki , dwie kopalnie wodospad i przejazd kolejką podziemną. Warto zabrać kurtkę wewnątrz jest chłodno (7 st C)

Dziękujemy, 609marcinp
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce. Byliśmy całą rodziną z małymi dziećmi. Duży bezpłatny parking. Przewodnik i ciekawe opowieści, choć dzieciom najbardziej podobało się płukanie kamieni i wyszukiwanie złota. Na miejscu można też coś zjeść. Dojazd z Wrocławia, zwiedzanie i powrót zajęło nam pół dnia. Ale było warto :-)

Dziękujemy, arturoxp2018