Złoty Stok
Zwiedzanie

Super miejsce dla rodzin z dziećmi każdy znajdzie cos dla siebie Rozrywka na pol... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Jacek Ł
Ciekawie, ale..

Miejsce na pewno do polecenia dla rodzin z dziećmi. Kopalnia, płukanie złota, przejażdżka podziemną... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
2o4iri3bdikwbeh
Wrocław, Polska

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce. Byliśmy całą rodziną z małymi dziećmi. Duży bezpłatny parking. Przewodnik i ciekawe opowieści, choć dzieciom najbardziej podobało się płukanie kamieni i wyszukiwanie złota. Na miejscu można też coś zjeść. Dojazd z Wrocławia, zwiedzanie i powrót zajęło nam pół dnia. Ale było warto :-)

Dziękujemy, arturoxp2018
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie odbyliśmy wizytę w kopalni. Zaczęliśmy o 17.22. Całość miała trwać 1,5h, tymczasem trwała 35 minut. Przewodnik widocznie śpieszył się do domu. Sama kopalnia całkiem fajna, jednak obok większości atrakcji po prostu przebiegliśmy. Jeśli ktoś się będzie tam wybierał, to zdecydowanie wcześniej - myślę, że już od 15-tej przewodnicy przyśpieszają.

1  Dziękujemy, 25andrzejp
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, super przewodnicy, którzy potrafią zainteresować zwiedzających tym miejscem. Dla dzieci i dorosłych, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, ZwiedzamySzukamy
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Zwiedzanie kopalni odbywa się z przewodnikiem, dzięki czemu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Po zwiedzeniu podziemnych korytarzy wybieramy się na 10 min spacer do wnętrza góry. Tam czeka na nas podziemny wodospad, stamtąd pojedziemy małym tramwajem. Można samemu wybić sobie monetę lub kupić sztabkę złota. W cenie biletu można obejrzeć wystawę minerałów czy muzem historii górnictwa.

Dziękujemy, Beatek_0482
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Wspaniała atrakcja nie tylko dla dzieci. Z dobrym przewodnikiem (a trafiliśmy idealnego - pozdrawiam p. Eryka) jest to jedna ciekawszych atrakcji kotliny kłodzkiej. Robi wrażenie podziemny wodospad, robi je cała kopalnia - łącznie z przejazdem pociągiem.

Dziękujemy, rahnidos