W ostatni weekend lata

zkwasiliew
Zachodnia Polska, Polska
Kicz

Czasy świetności chyba już minęły. Pomysły się skończyły. Miejsce z potencjałem i szkoda, że... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
zero7set
Leszno, Polska

W ostatni weekend lata miasteczko opustoszałe, wiele atrakcji zamkniętych, niedostępnych dla zwiedzających. Sam pomysł imponujący, obiekt stworzony z rozmachem.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, zkwasiliew
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czasy świetności chyba już minęły. Pomysły się skończyły. Miejsce z potencjałem i szkoda, że marnieje.

Dziękujemy, zero7set
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka koni, dużo kurzu i odpustowe zabawki.
Stracone 50 pln i jeszcze płatny parking!! Kolejne 8 PLN. Nie chodzi o kwoty, tylko stare czasu!

Dziękujemy, szymonn2018
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce ale nie dla nowobogackich i innych ludzi co oczekują luksusu i nie potrafią się bawić. To Dziki Zachód i musi być standard tamtych czasów a to miejsce to oddaje. Byliśmy z 11-latkiem i prawie 2-latką i każdy znalazł dla siebie atrakcje do zabawy a o to w tym wszystkim chodzi. Oczywiście, trzeba też za to zapłacić ale każdy może wcześniej sprawdzić cennik, zdjęcia, atrakcje itd. Polecam to miejsce na krótki, przyjemny wypad przed obiadem :-) Obsługa bardzo miła. Do zobaczenia!

1  Dziękujemy, banach222001
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Zacznę od tego , ze dzieciom się podobało. Tylko ja, jako rodzic nie takiej oferty oczekiwałam, zwłaszcza w przeliczeniu na jej koszt. Jesli wybieracie się autem , liczcie sie najpierw z kosztem parkingu 8zł od pojazdu, niezależnie ile czasu zamierzacie tam spedzic. W ramach biletu (25zł) można skorzystac z atrakcji np.przejażdżka konikiem, rzut nożem, strzelanie z łuku, wspinanie na pal, przejażdżka kolejką.. Uwaga przy konikach: gdy macie dwa bilety (np. gdy dorosły odstepuje bilet dziecku)-przejażdżka nie trwa dwa razy dłużej , choc powinna, zatem lepiej skorzystac z niej np. przy wejsciu , a potem przy wyjściu, nie zostaniecie oszukani. Przyjechalismy w trzy rodziny 1,5 godziny przed zamknięciem, pani przy kasie powiedziała, że na wszystko zdążymy. Niestety nie uprzedziła,że obsługujący atrakcje jednocześnie są aktorami w przedstawieniach, wiec 15 minut przed przedstawieniem i po nim wszystko było już nieczynne. Czyli zabrakło nam czasu, kasa przeszła, dzieci nie dostały odznak. Warto podkreślić, zę załoga pracująca w Miasteczku wyglądała na zgraną, rzeczywiście starali się być mili i starali się by ta miernota oferty spodobała się turystom. I za to dwie gwiazdki.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Podrozomaniak