Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, bardzo miła dyskretna obsługa i piękne,ciekawie urządzone miejsce. Po wędrówce na Szczeliniec lub po prostu dla samego miejsca - idealnie! Niepozorne miasteczko z prawdziwą perełką.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, agnieszkapsychot2018
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zupełnie przypadkowo trafiliśmy do Radkowa szukając czegoś do zjedzenia. Strzał w dziesiątkę. Restauracja Domu Gościnnego jest niesamowita, potrawy duże, przepyszne, często oparte na sezonowych produktach, do tego bardzo dobre klasztorne piwo czeskie. Wszystko było tak dobre, że następnego dnia wróciliśmy powtórnie nie szukając niczego innego. Polecam, świetna restauracja w rynku Radkowa. Do tego ceny w które są więcej niż przyzwoite.

Termin pobytu: lipiec 2017
2  Dziękujemy, 652julk
Zrecenzowano: 15 maja 2016

Tak zgodnego i przyjaznego personelu dawno nie spotkałem, starają się dosłownie nieba przychylić. Przy posiłkach podpowiadają i doradzają, tak aby dopasować i utrafić w gust klienta i przez to posiłki są bardzo smaczne i obfite, do tego po przystępnych cenach. W obiekcie ponadto jest bar z bilardem, restauracja, kawiarnia, sala imprezowa z kominkiem, grill-ogród, internet oraz wypożyczalnia rowerów

Wskazówka dotycząca pokoi: Obok zadbanych pokoi typu hotelowego z łazienkami i TV-Sat , na III piętrze są przyzwoite i niedrogie pokoje wieloosobowe z łazienkami.
Termin pobytu: maj 2016
2  Dziękujemy, PrezesBodzio
Zrecenzowano: 21 grudnia 2015

Oprócz ładnych widoków, mało zalet. W domku brudno, śmierdzi i MNÓSTWO!!!! pszczół . Prysznic strach brać w takim brudzie. Łóżka poplamione. Obsługa taka sobie, oprócz miłego pana "konserwatora". Dobre miejsce na całodzienne wypady.

Termin pobytu: sierpień 2015
7  Dziękujemy, Al A