Zrecenzowano: 20 czerwca 2017

Podczas tego pobytu w Karkonoszach mieliśmy okazję spróbować bardzo smacznej kuchni serwowanej w Idylli. Niestety nie było wolnych miejsc na weekend. Pensjonat położony jest w doskonałym miejscu i otoczony pięknym ogrodem, na którym znajduje się parking dla gości. Wystrój części jadalnej schludny, bardzo przyjemnie i przytulnie jest w części wypoczynkowej. Wszędzie czysto. W cenie 28 pln można zjeść smaczną obiadokolację składającą się w dwóch dań (niedużej zupy, pokaźnego drugiego) oraz deseru. Do tego serwowany jest napój/sok. Kawa (smaczna) i herbata są dodatkowo płatne. Dodatkowym atutem miejsca są bardzo mili właściciele i pomocna obsługa. Jak wrócimy w góry, na pewno zatrzymamy się w Idylli.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Maraaram79
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2017

Hotel znajduje sie w dobrym, cichym miejscu niedaleko wodospadu,okolica super na dluzsze piesze wedrowki,Obsloga i Wlasciciele bardzo mili,sniadania smaczne,2 pokoje z aneksem, widok z balkonu na przepiekny krajobraz gor,blisko do Karpacza.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, JoachimB969
Zrecenzowano: 15 września 2016

obiekt usytuowany tak, że wszędzie jest blisko (szlaki,ścieżki, no i oczywiście bar:) obsługa rodzinna, pomocna.spokój, cisza, pełen wypoczynek. można dobrze zjeść i coś wypić na miejscu. Polecam! pozdrowienia dla dziewczyn z obsługi. wielki plus!

Termin pobytu: lipiec 2016
2  Dziękujemy, Piotr J
Zrecenzowano: 28 lipca 2016

"Idylla"-polecam wszystkim bez względu na wiek. Spędziliśmy cudowny czerwcowy tydzień z 4 letnią wnuczką. Warunki mieszkaniowe super, duży apartament (nr 32) z aneksem kuchennym i sypialnią. Z balkonu przepiękny widok na Karkonosze i okolice. Piękny i zadbany ogród ze ścieżką zdrowia. I naszym zdaniem, to co najbardziej cenimy, spokój, cisza i iście domowe warunki. Uderza nieprawdopodobna wręcz uprzejmość Pań obsługujących, niestety nie znam imion, profesjonalizm, takt, niewymuszona uprzejmość i uśmiech na twarzach. Jadalnia z klimatem, z widokiem na ogród, śniadania i obiadokolacje dobre (duży plus podawane od godz. chyba 14,00 do 18,00). Jednym słowem miejsce gdzie chce się wracać, my na pewno tu wrócimy. Dziękujemy gospodarzom Idylli za Idyllę.
Maria i Włodzimierz z wnuczką Polą z Wrocławia.

Wskazówka dotycząca pokoi: apartamenty na ostatnim piętrze są jasne i przestronne
Termin pobytu: czerwiec 2016
4  Dziękujemy, maria w
Zrecenzowano: 3 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim.Także rodzinom.Warunki noclegowe super,jedzonko super i przemili gospodarze.Wymarzone miejsce na wypady w góry.Blisko parku wodnego w Jeleniej Górze.Idylla przyjmuje także zwierzaki. Gospodarze starają się umilić gościom przemiłą obsługa i urocza atmosferą

Termin pobytu: czerwiec 2016
2  Dziękujemy, Waldek S