Przesieka
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Ponieważ jedliśmy tylko ,więc odniosę się tylko do jego oceny.Rosół czuć kostką,zbyt zimny,gulasz bez papryki,placki ziemniaczane mierne,golonka,to kawałek golonki,cola ciepła,bez lodu.Nie polecam.Szkoda paliwa i czasu.

Wskazówka dotycząca pokoi: ponure miejsce,nic ciekawego wokół,jedynie Ogrody Japoni
Dziękujemy, grupagrupa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krystyna S, Manager, Pensjonat OlympiaOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Jeśli tak bardzo było nie dobre to dlaczego talerze zebrane z Państwa stolika były puste, jeśli nie smakuje, to wychodząc nie zostawia się napiwku. Poza tym zachowanie męskiego towarzystwa wobec żeńskiej obsługi naszego Pensjonatu trąciło bardzo niskim
poczuciem kultury i wychowania z Państwa strony.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Naszym celem był wypoczynek aktywny, z zabezpieczeniem atrakcji dla dzieci w razie niepogody. Nie możemy nic złego powiedzieć na pokoje i pracowników tego miejsca. Pierwsze wrażenie super. Rozczarowanie pojawiło się gdy wieczorem chcieliśmy skorzystać z sali rekreacyjnej - PUSTA!! podobno "łobuzy" popsuli piłkarzyki... Na prośbę rozstawili stół do ping pong ale był uszkodzony więc strach było zostawić dzieci same. A jeszcze zostaliśmy oskarżeni że to my popsuliśmy. Nic więcej w sali nie było. Nic. Spa... cóż suche jakuzzi zamknięte na cztery spusty. (już nawet nie mieliśmy ochoty pytać ani o masaże ani o spa). Trochę inaczej to wyglądało na zdjęciach na stronie www.
Toaleta na parterze przy restauracji zawsze zamknięta - powinnam z dzieckiem na 2gie piętro chodzić w czasie obiadu.Wyraźnie dawało się do zrozumienia by z tej nie korzystać.
Boisko było 2 w 1 (piłki na stanie brak) kupiliśmy sobie sami. Ale jak jedni grali w siatkę to w nogę już nie można było bo jedno boisko i siatka przeszkadzała.
żadnej piaskownicy, huśtawki...
Kawa na śniadanie tylko rozpuszczalna z inką... Jak się przyblokował dystrybutor do rozpuszczalnej to udało się napić mielonej... Na kolację dla dzieci poprosiliśmy o naleśniki (14 szt gołych naleśników plus 2 łyżki dżemu - 84zł! ) to była ostatnia rzecz jaką zamówiliśmy w restauracji..

Właściciele patrzyli na nas, że mieliśmy wrażenie że jednak trochę przeszkadzamy i nie koniecznie jesteśmy mile widzianymi gośćmi. Pracownicy robili co mogli , ale jak to mówią : co mogę.. gdy mam z góry dyspozycje.

jedynym plusem były czyste pokoje, ciepła woda w kranie i cisza bo większość pokoi była pusta... w wakacje. A i szum potoku za oknem.
Nie polecam rodzinom z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje czyste. Od strony południowej szum potoku.
Dziękujemy, Edyta M
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

Serdecznie polecamy ten hotel. Duże i bardzo zadbane pokoje z balkonem, miła obsługa i przepyszne jedzenie. Wszystko na najwyższym poziomie! Wspaniałe miejsce w sercu Karkonoszy idealne na piesze wycieczki i nie tylko;)
Pozdrawiamy
Marcin&Gosia

Dziękujemy, Marcinmax
Zrecenzowano: 24 maja 2019

Byłyśmy w maju z uczniami klas młodszych na zielonej szkole. Zakwaterowanie przerosło nasze oczekiwania.Pokoje luksusowe, czyściutkie. Posiłki bardzo smaczne, pięknie podane. Obsługa niezwykle uprzejma, zawsze gotowa do pomocy. Okolica ciekawa, bliziutko urokliwy wodospad Podgórnej.
Serdecznie dziękujemy i polecamy innym.
Dorota

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, dorota-2104
Zrecenzowano: 17 lutego 2018

Przemiła i pomocna obsługa, Panie zawsze w miarę możliwości pomagały, czyste bardzo ładne pokoje i dobre jedzenie. Będziemy bardzo miło wspominać pobyt w Karkonoszach. Sauna i grota to kolejny warty wspomnienia plus. Pozdrawiamy serdecznie

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Marcin B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Krystyna S, Właściciel, Pensjonat OlympiaOdpowiedź udzielona 28 kwietnia 2018

Dziękujemy za opinie i mamy nadzieję że odwiedzicie nas jeszcze ;-)