Okolica piękna, hotel jako budynek może być (kryształowo czysto to nie jest...) Namówiłam się na "darmowy" bon... Bon może i darmowy ale cała reszta z nawiązką "rekompensuje" tę "darmowość". Miejsce organizowania podejrzanych prezentacji gdzie grupy naiwnych są namolnie namawiane do zakupu towarów po bardzo zawyżonych cenach. Dziwie się właścicielom, że pozwalaja na takie praktyki. Chciwość ponad miarę. Wszystko nadaje się do programu ALARM W TVP.

1  Dziękujemy, Justyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Global40205776677, Kierownik, Hotel ConcordiaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Wystawiająca opinię nie była gościem naszego hotelu. Nie korzystała z naszych usług.

Pani otrzymała za darmo bon pobytowy uprawniający do pobytu HB / nocleg, śniadanie i obiadokolacja/ w naszym hotelu za cenę 90 zł za dobę za osobę zamiast 200 zł za dobę za osobę (oferta obowiązywała do końca września).

W swojej opinii napisała Pani "Miejsce organizowania podejrzanych prezentacji gdzie grupy naiwnych są namolnie namawiane do zakupu towarów po bardzo zawyżonych cenach. Nie rozumiem tego wpisu, na jakiej podstawie twierdzi Pani że w hotelu odbywają się podejrzane spotkania - to potwierdza jedynie, że Pani u nas nie było.
Cieszymy się z każdego gościa hotelowego i zawsze dbamy o dobrą atmosferę. Nie prowadzimy i nie organizujemy w hotelu spotkań których przedmiotem byłaby sprzedaż towarów. Zajmujemy się jedynie świadczeniem typowych usług hotelowych. Nigdy nie zaobserwowałem także by podobne spotkania organizowali nasi goście.Swoim wpisem robi Pani zapewne komuś przysługę. Zanim kogoś się obsmaruje, warto przynajmniej dokładnie zorientować się o co tak naprawdę chodzi.

Ludwik Szydłak – współwłaściciel hotelu

Zrecenzowano: 10 września 2018

Bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Idealne na górskie wypady.
Jedzenie "takie sobie" - ale za to jest możliwość zjedzenia kolacji na wieży widokowej.
Zdecydowanie polecamy zarówno dla par jak i całych rodzin z dziećmi.
Jedyny problem jaki napotkaliśmy to problem w wyjazdem, gdy mocno popadał śnieg :)

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, WroTito
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Świetne miejsce na wypoczynek oraz znakomite miejsce wypadowe na spacery. Świetna baza wyjazdowa do Karpacza jak i Szklarskiej Poręby oraz innych okolicznych miejscowości. Niesamowita cisza i spokój z ładnymi widokami.

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, Dato740
Zrecenzowano: 5 lutego 2018

Co prawda wizyta miała charakter bardziej biznesowy, jednakże można spokojnie ją podciągnąć pod turystyczną. Piękne pokoje - każdy ma wyjątkowy widok, baza noclegowa dosyć szeroka,hotel ładny tak w wewnątrz jak i z zewnątrz, w środku ciekawy bar. Jedzenie dobre, smaczne domowe. Dla mnie zawsze ładna łazienka - nowoczesna, zadbana.
W pokoju czysto, schludnie, łóżka wygodne.
Przed hotelem fajne patio z którego rozciąga się miły widok.

Z czystym sumieniem polecam każdemu - na weekendowy wypad we dwójkę, względnie przy organizacji niedużego wyjazdu firmowego.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, r0man0pr0di
Zrecenzowano: 30 grudnia 2017

Organizacja pobytu świątecznego dokonana w sposób znakomity! Poczynając od świetnie położonego hotelu, przemiłej i kompetentnej obsługi poprzez mnóstwo atrakcji dla dzieci w każdym wieku oraz smacznej kuchni. Polecam!

Termin pobytu: grudzień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem