Zrecenzowano: 10 września 2018

Bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Idealne na górskie wypady.
Jedzenie "takie sobie" - ale za to jest możliwość zjedzenia kolacji na wieży widokowej.
Zdecydowanie polecamy zarówno dla par jak i całych rodzin z dziećmi.
Jedyny problem jaki napotkaliśmy to problem w wyjazdem, gdy mocno popadał śnieg :)

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, WroTito
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Świetne miejsce na wypoczynek oraz znakomite miejsce wypadowe na spacery. Świetna baza wyjazdowa do Karpacza jak i Szklarskiej Poręby oraz innych okolicznych miejscowości. Niesamowita cisza i spokój z ładnymi widokami.

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, Dato740
Zrecenzowano: 5 lutego 2018

Co prawda wizyta miała charakter bardziej biznesowy, jednakże można spokojnie ją podciągnąć pod turystyczną. Piękne pokoje - każdy ma wyjątkowy widok, baza noclegowa dosyć szeroka,hotel ładny tak w wewnątrz jak i z zewnątrz, w środku ciekawy bar. Jedzenie dobre, smaczne domowe. Dla mnie zawsze ładna łazienka - nowoczesna, zadbana.
W pokoju czysto, schludnie, łóżka wygodne.
Przed hotelem fajne patio z którego rozciąga się miły widok.

Z czystym sumieniem polecam każdemu - na weekendowy wypad we dwójkę, względnie przy organizacji niedużego wyjazdu firmowego.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, r0man0pr0di
Zrecenzowano: 30 grudnia 2017

Organizacja pobytu świątecznego dokonana w sposób znakomity! Poczynając od świetnie położonego hotelu, przemiłej i kompetentnej obsługi poprzez mnóstwo atrakcji dla dzieci w każdym wieku oraz smacznej kuchni. Polecam!

Termin pobytu: grudzień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, annnakoko
Zrecenzowano: 15 grudnia 2017

Hotel ładnie położony na szczycie wzgórza z widokiem na zamek Chojnik i Kotlinę Jeleniogórską. Wąskie i strome dróżki dojazdowe nie są problemem gdy nie ma śniegu, ale w sezonie gratuluję tym co podjeżdżają bez 4WD. Po sezonie bardzo korzystny stosunek jakości do ceny

Błędne współrzędne GPS podane w potwierdzeniu rezerwacji. Poprawne to: N50.81613 E15.65902. Po sezonie narciarskim, więc byłem chyba sam w hotelu - w związku z tym był problem ze śniadaniem na czas i z wystawieniem faktury. Ostatecznie po śniadaniu zdążyłem do celu w o umówionej porze, a faktura już czekała na mnie w domu jak wróciłem.

Termin pobytu: marzec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa